
Плита, планча чавунна 28х49x1.2см для Imperial Regal Broil King 11239
- В наличии
- Код: 11239
6 590 ₴
+380 (97) 971-13-36
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виконано з: високоякісного чавуну Форма: прямокутна Розміри, см.: 48,1 х 29,3 Сумісність: з грилями Broil King Regal, Imperial XL Колір: чорний Особливості: Це високоякісна прямокутна плита, зроблена з чавуну, яка є надійною, довговічною і практичною. Ця чавунна плита для гриля має унікальну матову порцелянову обробку. Сковорода двостороння, на ній можна готувати різні страви. Легко і швидко на плиті можна підсмажити м'ясо, рибу або овочі. Їжа виходить дуже смачною, вона тане в роті. Даний аксесуар по достоїнству оцінили багато власників грилі. Доглядати за сковородою просто. А завдяки якісному покриттю, їжа до неї не прилипає. Продукти не підгорає, а рівномірно прожарюються з усіх боків. В інтернет-магазині купити дану плиту можна за вигідною ціною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Broil King |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Вага: 4.35 кг кг |
| Вид | Чавунна прямокутна плита для гриля |
| Габарити упаковки | 30.5 x 49.5 x 1.9 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Канада |
| Материал | Чугун |
| Розміри | 30.5 х 49.5 х 1.9 см |
- Цена: 6 590 ₴


