
Ручка кулькова "Андроїд"
- В наявності
- Код: 11220
4 890 ₴
Виробник: Kikkerland, США
Довжина: 8,5 см
Матеріал: пластик
Колір чорнила: чорний
Колір: золотистий, сріблястий
Рукча "Андроїд" - це не стільки канцелярія, скільки цікавий сувенір, яскрава деталь на робочому столі і незвичайний аксесуар, створений дизайнерами американської компанії Kikkerland. Їх довжина - 8,5 см, а призначення - зробити так, щоб ви виділялися у всьому і скрізь.
Kikkerlandвсегдаудивляет своимиинновационными і веселими продуктами.Компанія почала свою діяльність в 1992 році і з тих пір не втомлюється дивувати клієнтів колекціями модних і оригінальних речей, серед яких: аксесуари для дому і кухні, офісні приналежності і товари для повсякденного життя. Рік за роком фахівці бренду удосконалюють не тільки свій асортимент, але і технології виробництва. Креативщики Kikkerland втілюють в життя найсміливіші фантазії, створюючи продукт, який йде попереду свого часу. Позитивне й оптимістичне мислення фахівців дозволяє створювати їм тисячі яскравих, незвичайних і дуже життєрадісних аксесуарів, які здатні наповнити повсякденне життя емоціями і радістю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг кг |
| Вид | Чавунна прямокутна плита для гриля |
| Габарити паковання | 22.2 x 43.8 x 3.2 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Чугун |
| Розміри | 22.2 х 43.8 х 3.2 см |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Канада |
| Тип | Піддони |
- Ціна: 4 890 ₴


