
Гриль-Очаг Quan Medium Island, коричневий QN90048
- В наличии
- Код: QN90048
99 900 ₴
+380 (97) 971-13-36
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гриль-Очаг Quan Medium Island (коричневий) виготовлений з кортен-сталі (сталь COR-TEN), яка славиться своєю довговічністю. Окисна плівка (ржавчина) надає виробу коричневий колір, перешкоджає потраплянню вологи до металу і його руйнуванню. Товщина сталі планчи становить 15см., що дозволить довше аккумулювати температуру робочої поверхні. Гриль-очаг встановлений на столі і ви зможете виконувати всі необхідні для приготування процеси, не відходячи від місця приготування. Гриль оснащений кошиком для вугілля з нержавіючої сталі, який дозволить легко і швидко його очистити. В нижній частині топки розташована заслінка, за допомогою якої ви зможете контролювати додатковий притік повітря, що в свою чергу буде впливати на ступінь горіння вугілля і температуру. В самому столі розміщена полиця для зберігання аксесуарів, а трохи нижче - ніша для зберігання підготовлених дров. Комплектація складається з кришки і чохла - для захисту гриля під час зберігання. Гриль-Очаг Quan Medium Island - це ідеальний спосіб весело провести час з друзями. Він дозволить вам розпалити вогнище, насолоджуючись спілкуванням, а потім і приготувати улюблені страви всією компанією!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Quan Garden art |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 135кг |
| Вид | Гриль-барбекю |
| Высота | 90см см |
| Глубина | 80см |
| Грилі: Вага (кг) | 135кг |
| Грилі: Висота | 90см |
| Грилі: Глибина | 80см |
| Грилі: Колір | Коричневий |
| Грилі: Матеріал | Кортенівська сталь (сталь COR-TEN), нержавіюча сталь, високовуглецева сталь |
| Грилі: Ширина | 130см |
| Конструкция | Стаціонарні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Материал | Кортенівська сталь (сталь COR-TEN), нержавіюча сталь, високовуглецева сталь |
| Особенности | З дровницею |
| Тип топлива | На дровах |
| Форма | Квадратні |
| Ширина | 130см м |
- Цена: 99 900 ₴


