
OneConcept Magic-Carpet 75 Базовий килим із підігрівом 40x60 см 75 Вт протиковзний 75 Вт/1 рівень
- В наявності
- Код: 10030301
від 3 689 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
oneConcept Magic-Carpet 75 Ковер із підігрівом основи 40x60 см Протиковзне покриття потужністю 75 Вт Підіймайтеся і злітайте до приємної температури для ніг. Килим із підігріванням oneConept Magic Carpet 75 Base рятує від холодних зимових днів і приносить східне тепло в нижню холодну зону. Нагрівальний килим потужністю 75 Вт уже досяг своєї повної теплової потужності після короткого прогрівання: тіло та душаймаються, а основ успішно тікає. Просто будь обережний! Кошеня вже причаївся за кутом, готовий за першої ж можливості вибрати теплицю розміром 40 х 60 см як своє нове улюблене місце. Звичайно, килимок — це не тільки тепле місце для лежання чотириногих друзів, але й практична підмість для сушіння вологого взуття. Затишне тепло, коли, де і як довго ви хочете, тому що завдяки низькому споживанню килим із підігрівом може викликати тепло впродовж усього дня. А завдяки протиковзному покриттю на нижньому боці килим стійкий і міцно лягає на підлогу. Вийдіть із зони морозу: з килимком із підігрівом oneConcept Magic Carpet 75 Base мерзнуть ноги. PDF-керок користувача
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Велика площа | 40 х 60 см (=00 см2) |
| Вага | 0,5 кг кг |
| Довжина кабеля живлення | приблизно 190 см |
| Мера | приблизно 60 х 40 см (ШхВГ) |
| М’ який і стійкий | Зміш даних з флісу та поліестера |
| Насолоджуйтеся економно | Низька енергоефективна вартість |
| Теплі ноги | електричний нагрівальний килим потужністю 75 Вт |
| Електропостачання | 220-230 У~ Гц 50-60 |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська) |
- Ціна: від 3 689 ₴/од.






