
Доктор Електрична ковдра Watson SuperSoft 160 Вт 180 x 130 см плюшевий плюшевий бежевий (Німеччина, читати
- В наявності
- Код: 10033006
від 5 869 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
доктор Ковдра з підігрівом Watson SuperSoft 160 Вт, 180 x 130 см, плюшевий плюш The Klarstein Dr. Ковдра з підігрівом Watson SuperSoft забезпечує комфортну температуру на дивані або в ліжку. Це не тільки завдяки дивовижно м'якому плюшевому плюшу, яким ковдра притискається до тіла, але й потужністю 160 Вт, яку можна регулювати відповідно до індивідуальних потреб у теплі в шість етапів. Приємний на дотик і завжди приємний теплий: Klarstein Dr. Затишне укривало з підігрівом Watson SuperSoft. PDF-керок користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип | Електричні ковдри |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безробітний сон | Таймер від 1 до 12 годин |
| Вага | близько 2 кг кг |
| Довжина кабеля | 2 Метра |
| Мера | 180 х 130 см (ШхЛ) |
| Швидкодія | 160 Вт кг/ час |
| Дуже м'який | виготовлено з довговолокнистого суперсякого плюшевого плюша |
| Таймер | 1 - 12 г |
| Токоподвод | близько 2 метрів |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
- Ціна: від 5 869 ₴/од.






