
Доктор Електрична ковдра Watson XL 120 Вт 3 температурні режими 180 x 130 см панель керування червоний
- В наявності
- Код: 10031657
від 5 030 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поточувати наявність і ціну на сьогодні!
доктор Електроковдра Watson XL 120 Вт 3 рівні температури Панель керування 180 x 130 см Класика для прохолодних зимових ночей: Dr. Watson XL від Klarstein — це затишна електрична ковдра, яка забезпечує затишне тепло на дивані або в ліжку навіть холодну погоду. Завдяки великим розмірам 180 х 130 см і приємному м'якому матеріалу він забезпечить вам неперевершений комфорт. Для того, щоб адаптувати температуру нагрівання до поточних умов і потреб, він має знімну панель керування: Бажана температура може бути встановлена в три етапи. PDF-керок користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип | Електричні ковдри |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 2 кг кг |
| Довжина кабеля | близько 2 м |
| Бажана температура | Три різних рівні нагрівання |
| Мера | приблизно 180 х 130 см (ШХВ) |
| Швидкодія | 120 Вт кг/ час |
| Температура | 3 Рівня потужності |
| Токоподвод | близько 2 м |
| Електропостачання | 220-240 В, 50/60 Гц |
- Ціна: від 5 030 ₴/од.






