
Еталоловий камін Phantasma Manor 3,4 кВт у стилі кантрі МДФ (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10035232
від 33 541 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Еталоловий камін Phantasma Manor 3,4 кВт у стилі заміського будинку з МДФ Немає нічого більш затишного, ніж справжній вогонь: етаноловий камін Klarstein Phantasma Manor відразу створює затишну, романтичну атмосферу та не вимагає димоходу або виходу диму. Принцип роботи каміна дуже простий: залити в топку етанол, запалити, готово! Етнольний камін Phantasma Manor не вимагає вентиляційного отвору, тому його можна встановити в будь-якому місці, де потрібна магія кіптяви та бездимного вогню. Його дизайн у стилі сільського каміна передбачає його як центральний елемент у сучасній або класичній вітальні. Камера згоряння з подвійними стінками зі сталі з порошковим покриттям забезпечує необхідну безпеку в процесі горіння. Для ще більшої камінної атмосфери його внутрішня частина оброблена штучно справжніми колодами. Безпечний пальник із керамічною ізоляцією має час горіння до 2,5 годин і забезпечує обігрівання приміщень площею до 30 м2 за теплової потужності приблизно 3,4 кВт. Полум'я можна легко загасити завдяки засобам пожежогасіння. Чи то центральний декоративний елемент, чи то елегантна деталь: з Phantasma Manor від Klarstein ви зможете насолоджуватися різновидом полум'я, що палає, у кожній кімнаті. PDF-керок користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Атмосфера каміна | Вогонь без диму і залишків з оманливими полями з дерева |
| Безпечний | Сталева двостінна камера з термозоляцією забезпечує максимальний нагрів матеріалу до 52 °C |
| Вага | близько 43,4 кг кг |
| Вишуканий | Прекрасний корпус з міцного МДФ з обліцевою сталькою |
| Горючий матеріал | Біоетанол |
| Тривалість | Повна експлуатація органічного етанолу з поновленого сировини |
| Камера згорання | приблизно 58 х 39 х 26 см (ШХВХГ) |
| Матеріал для горілки | Шпон-сталь |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мера | приблизно 110 х 100,5 х 35 см (ШХВХГ) |
| Могутній і елегантний | Етиловий камін в заміському стилі з потужністю нагрівання до 3,4 кВт |
| Тривалість гір | від 2 до 2,5 годин |
| Простір | від 20 до 30 м2 (в залежності від ізоляції) |
| Тверда підставка | Міцний, міцний корпус з великою підставкою для високої безпеки обприскання |
| Швидкодія | від 3,2 до 3,4 кВт |
| Чиста романтика | три пальники з нержавіючої сталі для палаючого вогню з тривалістю горіння до 2,5 годин |
- Ціна: від 33 541 ₴/од.











