
Павільйон Pantheon Cortina з дахом 3x3 м 4 бічні панелі 3 x 3 м ⁇ Сірий (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10035881
Відправка з 09 квітня 2026від 58 697 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Павільйон Pantheon Cortina з дахом 3x3 м 4 бічні панелі Павільйон blumfeldt Pantheon Cortina перетворює патіо або зону відпочинку на храм релаксації! Завдяки елегантному дизайну павільйон впишеться в будь-яку садову обставу. Повний комплект павільйону містить усе необхідне, щоб без особливих зусиль перетворити площу 3 х 3 метри на тіністий літній куточок. Каркас із стійок 10 x 10 см із товщиною матеріалу 1 мм не тільки надзвичайно стабільний: завдяки алюмінію з порошковим покриттям він також дуже легкий. Ідеально підходить для тривалого відпочинку на свіжому повітрі — без іржі. З безступенево складаним тканинним дахом із поліестеру щільністю 180 г/м2 ви маєте повний контроль над тінню і сонцем. Тросова тяга дає змогу люку павільйону плавно ковзати вперед і назад напрямним, водовідштовхувальним покриттям захищає від цвілі та короткочасних зливів. Бічні панелі з поліестеру щільністю 160 г/м2, які можна згортати вгору та вниз, завжди захищають вас від вітру. Насолоджуйтеся сонцем і відпочивайте в тіні: Pantheon Cortina Pavilion від blumfeldt.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 58 кілограмів кг |
| Вишуканий | кутова стоянка 10 х 10 см товщиною матеріалу 1 мм |
| Гібкий і вітрозахисний | всі 4 бічні панелі, що відкочуються і відкочуються |
| Захищений від плісені | Тканина даху з водовідштовхуючим покриттям |
| Матеріал Ткань (бокові частини) | Полиэстер 160 г/м2 |
| Тканина (крихітна) | полиэстер 180 г/м2 |
| Мера | приблизно 300 x 230 x 300 см (ШхВхГ) |
| Нержавіючий | Завдяки алюмінію та атмосферностійкому порошку |
| Простий | Прихована площа 3 хв 3 метри |
| Розміри стовпчика | 10 х 10 см (ШХТ) |
| Стабільна | Виробництво в легкій конструкції з алюмінієвої кромної труби |
| Тенева | Павільйон-повний набір для емпатіо і вітальних на відкритому повітрі |
| Тінь за бажанням | Безступний звивистий дах за допомогою тросу |
| Колір ешафота | Білий |
| Кольорова тканина | Сірий |
| Елегантний дизайн | вписується в будь - яку атмосферу саду |
- Ціна: від 58 697 ₴/од.










