
Sommerfest 5x10 м 500 г/м2 навіс для вечірок ПВХ водонепроникний вогнетривкий 5 x 10 м/вогнетривкий/
- Під замовлення
- Код: 10029442
Відправка з 09 квітня 2026від 68 760 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Літня вечірка 5x10 м 500 г/м2 намет для вечірки намет ПВХ водостійкий вогнетривкий Святуй як профі! Вечірки в саду та пишні святкування на свіжому повітрі можуть буквально провалитися, коли погода раптово зміниться, а яскраве сонце перетвориться на мокрий зливник. Садовий намет blumfeldt для літніх вечірок пропонує правильний захист, щоб зберегти настрій для свята навіть у таку примхливу погоду: чи то палючі сонячні промені, холодний вітер, чи то вологий злива. Усередині намету для вечірок розміром 5 x 10 м досить місця, і тому він може легко вмістити великі групи. Стабільні, повністю оцинковані сталеві труби діаметром 38 мм і завтовшки матеріалу 1,0 мм надають літньому фестивалю blumfeldt стабільний каркас, якому не загрожує відрив навіть за сильного вітру. Це підтримується міцними металевими з'єднувачами, а також доданими кілочками та мотузками для прямого з'єднання з землею. Матеріал брезенту складається з міцного брезенту ПВХ щільністю 500 г/м2, а також є вогнетривким і на 100% водонепроникним, що забезпечує тривалий термін експлуатації павільйону. З боків намету великі заокруглені вікна забезпечують світло всередині та створюють стриману, захищену атмосферу. Передню, задню й бічні панелі можна повністю закрити або відкрити для зручного доступу та необхідного подавання свіжого повітря. Чи то вечірки в саду, великі групи, чи то заходи, намет для літніх вечірок blumfeldt забезпечує стабільний захист від негоди та приємний відкритий лаундж для будь-якого випадку. Він також ідеально підходить для тимчасового зберігання, наприклад, у басейнах і відкритих басейнах. Матеріал ПВХ є пожежобезпечним відповідно до: ДИН 4102-1 — В1 БС 7837:1996 BS 5438: 1989 - Метод випробувань 2B CPAI-84:1995 НФП 92503 М2 Основні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 141 кг кг |
| Високоякісний матеріал | повністю оцинковані сталеві труби діаметром 38 мм |
| Гнучкий доступ | Завдяки відкатованим і повністю зніманим переднім, заднім і боковим стінкам |
| Діаметр роз'єму | 42 мм (he) |
| Діаметр сталевої труби | 38 мм (he) |
| Максимальна стабільність | Міцне центральне і кутове з’єднання |
| Матеріал бічної частини | 380 г/м2 (ПВХ) |
| Матеріал даху | 500 г/м2 (ПВХ) |
| Місця для сидіння / Набори пивних стільниць | 64 / 8 |
| Надійно закріплений навколо | Змішані арахісові цвяхи для підставок і натяжчих канатів до землі |
| Посадові місця / круглі столи (на 6 посадочних місцях і he 1,5 м) | 48 / 8 |
| Звичайний і універсальний | Багато місця для народження, конфірмації або весіль — це інтер’єр великої площі. |
| Простота встановлення | Резинові петлі забезпечують просте кріплення брезенту |
| Розміри наметів | приблизно 5 х 3 х 10 м (ШхВхГ) |
| Відпочинок (ряди стільців) | сімдесятодин |
| Стабільна палата для вечірок | розмір 5 x 10 метрів для проведення садових свят, сімейних зустрічей або зустрічей |
| Стоячі місця | сто |
| Товщина з’ єднання | 1,2 мм |
| Товщина сталевої труби | 1 мм |
| Добре захищений | Вогнетривкий, водонепроникний матеріал з міцного брезенту з ПВХ |
- Ціна: від 68 760 ₴/од.











