
Двостороння марказа Bari Doppio 616 6x1,6 м алюміній антрацит 1,6 м (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10029125
Відправка з 09 квітня 2026від 17 189 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Двостороння марказа Bari Doppio 616 6x1,6 м, алюміній, антрацит Свіже повітря й тепле сонце — ніщо не зрівняється з відпочинком у саду, на балконі або терасі. Але варто влаштуватися зручніше, як проявляються мінуси релаксуційних шортів: вітер дме холодним вітерцем, сусід зазелюється, а сонце світить прямо в очі. Двостороння марказа Bari Doppio 616 від Blumfeldt пропонує тут швидке та просте рішення. Дві панелі з вітрозахисної тканини, які можна розгорнути, забезпечують оптимальний потрійний захист від вітру, сонця й сторонніх очей якнайшвидше. Дві бічні шторки завдовжки 3 метри та заввишки 1,6 метра, заховані в подвійній касеті для захисту від атмосферних впливів із неіржавкого загартованого алюмінію, чекають на своє використання. Їх можна без особливих зусиль витягнути окремо та защіпнути в кінцевих стійках, які також виготовлені із загартованого алюмінію. Підшипник на пружинних валах гарантує, що тканини завжди натягнуті і їх можна покласти назад у касету без особливих зусиль — без дратівливого та потного провертання. Надійний замок, що застібається, надійно утримує марку на концевій стійці, а також слугує замком для безпеки дітей. І касета маркізи, і кінцеві стійки мають порошкове покриття, що надає їм додаткової стійкості до атмосферних впливів. Отже, бічний тент від Blumfeldt теж буде гарним видовищем у майбутньому сезоні. Тканинні смужки з водовідштовхувальним поліамідним покриттям виготовлені з міцної поліефірної вітрозахисної тканини антрацитового кольору зі щільністю тканини 280 г/м2: нечутливі до впливу довкілля, їх колір довго залишається свіжим і сильним, навіть за сильного сонячного світла. Крім того, покриття запобігає осіданню пилу в тканині, а бруд можна просто стерти. Встановлення двосторонньої марки Bari Doppio 616 дуже просте та не вимагає додаткових покупок, всі необхідні деталі входять до комплекту постачання. І тканинна касета, і опорна стійка надійно кріпляться до підлоги надміцними дюблями та шурупами. Особливо практично: подвійний тканинний лист можна встановити як вітрозахисну смугу завдовжки 6 м, так і дуже легко встановити під будь-яким кутом за кутом. Отже, тераси або зони відпочинку в сільській місцевості можуть бути захищені з двох сторін. Доступні розміри: 6 x 1,6 м, 6 x 1,8 м (арт. 10029126), 6 x 2,0 м (арт. 10029127) Також зверніть увагу на наші аксесуари для кріплення бічної маркизи до невердих поверхонь і для гнучкого встановлення кінцевої стійки. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (включний) | приблизно 20 кг |
| Висота | 160 см см |
| Захист від зливи | сірий порошкове покриття на всіх металевих деталях для легкої очищення і атмосферності |
| Матеріал полотніща | Поліефірна вітряна тканина |
| Матеріал тканевого касети і торцеві кронштейни | загартований нержавійний алюміній |
| Розміри Концеве кріплення (без базової пластини) | приблизно 6,5 х 159 х 4,5 см (ШхВхГ) |
| Розміри касет (без базової пластини) | приблизно 16,5 х 159 х 7,5 см (ШхВхГ) |
| Регулювання розмірів Торцеве кріплення (з основою) | близько 12 х 100 х 11 см (ШХХХГ) |
| Регулярні розміри тентного картр. (з основою) | приблизно 20 х 160 х 12 см (ШХВХГ) |
| Тканина з поліамидним покриттям | Завдяки воді бульбашок |
| Товщина матеріалів Концевих кронштейнів | 1,5 мм |
| Товщина матеріалу Тканєвої касети | 1,6 мм |
| Видовжена довжина на м'якій тканині | 300 см |
| Доступні аксесуари | Заземляючий цвях для торцевої втулки (Стаття 10028161) |
| Інструкція збирання німецькою мовою (інші мови) | Англійська) |
- Ціна: від 17 189 ₴/од.









