
Bari 316 бічна марказа бічна ролета 300x160 см алюміній антрацит 160 см ⁇ антрацит (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10028008
Відправка з 09 квітня 2026від 10 062 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Бічна марказа Bari 316 бічна рулонна штора 300x160 см алюміній антрацит Коли теплі сонячні промені та гарна погода ваблять, люди люблять відпочивати на балконі або терасі. Але не встигли ви зручно влаштуватися з книгою, друзями або келихом вина, як починають проявлятися маленькі мінуси релаксаційні шортів: вітер намагається перевернути сторінки, сусід занадто уважно стежить за кавовими сплетями або вечірнє сонце світить прямо в око. Бічна марказа Bari 316 від Blumfeldt пропонує тут швидке та просте рішення. Викатна вітрозахисна панель забезпечує ідеальний потрійний захист від вітру, сонця й сторонніх очей якнайшвидше. Бічні шторки завдовжки 3 метри та заввишки 1,6 метра, заховані в касеті для захисту від атмосферних впливів із неіржавкого загартованого алюмінію, готові до використання. Він висувається без особливих зусиль і замикається в коньовій стійці, також виготовленій із загартованого алюмінію. Підшипник на пружинному валу гарантує, що тканина завжди буде натягнута та зникне назад у касету з таким же невеликим зусиллям — без подразнювального та потного провертання. Замок із засувкою надійно утримує маркизу на кінцевій стійці, а також слугує замком для безпеки дітей. Настінна касета та торцева стійка покриті сірим порошковим покриттям, що надає їм приємного зовнішнього вигляду та додаткової стійкості до атмосферних впливів. Отже, бічний тент від Blumfeldt теж буде гарним видовищем у майбутньому сезоні. Тканинне полотно складається з міцної вітрової тканини з поліестеру антрацитового кольору зі щільністю тканини 280 г/м2. З одного боку, це робить їх нечутливими до впливів довкілля, завдяки чому їхній колір надовго залишається свіжим і сильним навіть за сильного сонячного світла. З іншого боку, це надає їй додатковий захист від бруду, позаяк пил насилу осідає в тканини та поверхню можна витерти. Встановлення бічної марки Bari 316 дуже просте та не вимагає додаткових покупок, всі необхідні деталі входять до комплекту постачання. Тканинна касета пригвинчується вертикально до стіни тераси або балкона двома скобами, а опорна стійка кріпиться до бажаного кінця рулонної штори за допомогою стійких металевих дюбелів у землі. Висновок: бічна марказа Blumfeldt — ідеальне рішення для всіх, кому потрібний гнучкий і візуально привабливий захист шортів для релаксації на балконі: швидко розгортаючись, вона забезпечує захист від усіх типів занепокоєння, як-от вітер, сонце або цікаві погляди, якнайшвидше.. Екран так само швидко зникає в тримачі та дає змогу безперешкодно спілкуватися з сусідами або насолоджуватися сонячними променями та легким літнім вітерцем. Доступні кольори в цьому розмірі: антрацит, кремовий (артикул 10028013), кремовий/білий (артикул 10028014) Також зверніть увагу на наші аксесуари для кріплення бічної маркизи до невердих поверхонь і для гнучкого встановлення кінцевої стійки. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,7 кг кг |
| Висота | 160 см см |
| Матеріал Ткань | 100% Полиэстер |
| Матеріал полотніща | Поліефірна вітрова тканина з щільністю текстилю 280 г/м2 |
| Матеріал тканевого касети і торцеве кріплення | загартований нержавійний алюміній |
| Розмір головної втулка | 10 х 160 х 13 см (ШхВхГ) |
| Розміри Торцевої втулка | 12 х 110 х 11 см (ШхВхГ) |
| довжина | 300 см |
| Доступні аксесуари | Перехідна пластина для кріплення до підлоги (Стаття 10028020) |
| Інструкція збирання німецькою мовою (інші мови) | Англійська) |
- Ціна: від 10 062 ₴/од.









