
Парасолька від сонця Flex-Shade XL 150 x 210 см поліестер UV 50 сіро-коричнева 150 x 210 см ⁇ сіро-коричнева
- Під замовлення
- Код: 10034729
Відправка з 09 квітня 2026від 6 540 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Парасолька Flex-Shade XL 150 x 210 см з поліестеру UV 50 сіро-коричнева Насолоджуйтеся відпочинком у саду, на терасі або балконі з парасолькою Flex-Shade XL від Blumfeldt завдяки продуманому дизайну та гнучкому настроюванню. Універсальний захист від сонця площею 150 x 210 см захищає всі предмети та людей, що перебувають під нею, від прямих сонячних променів, а завдяки екрану з поліестеру з класом захисту від УФ-випромінювання 50 чітко блокує УФ-випромінювання. Завдяки продуманій конструкції парасольку можна гнучко вирівнювати та розміщувати в будь-якомумисловому положенні. Навіть коли сонце низько в небі, Flex-Shade XL без проблем виконує свою роботу й забезпечує прохолодну тінь навіть у тих ситуаціях, коли звичайні сонцезахисні штори вже не працюють. Алюмінієва ніжка також забезпечує максимальну стійкість і завдяки водовідштовхувальному покриттю сонячного вітрила, ніколи не залишить вас одного під дощем. Завдяки продуманій конструкції та компактному дизайну сонцезахисний екран можна швидко зібрати та розібрати, і він ідеально підходить для використання на балконі. Інтелектуальний, гнучкий і надзвичайно стабільний: BlumfeldtFlex-Shade XL забезпечує прохолоду в спекотні літні дні. Ви можете знайти відповідну підставку для парасольки Blumfeldt Flex-Shade XL у нашому магазині. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 2,7 кг кг |
| Висота алюмінієвої вставки макс. | близько 210 см |
| Висота алюмінієвої підставки мін. | приблизно 110 см |
| Максимальне розслаблення | Смачний крем великої площі для саду, балкона або тераси |
| Матеріал для захисту | Поліестер з водовідштовхуючим покриттям |
| Матеріал стійкий | Алюміній |
| Надійний екранований | Завдяки коефіцієнту захисту від ультрафіолетового проміння 50 |
| Сонячні дахи | 150 х 210 см (ШХТ) |
| Проста збірка | Проста конструкція з невеликими витратами часу |
| Разносторонний | Творче позиціонування завдяки розумному дизайну |
| Колір | таупе |
- Ціна: від 6 540 ₴/од.










