
Підставка для парасольки Patron 30SQ 30 кг полірований сірий граніт патіо (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10031461
Відправка з 09 квітня 2026від 5 869 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Підставка для парасольки Patron 30SQ 30 кг терасний граніт сірий полірований Камінь на сонці! Масивна гранітна підставка для парасольки Schirmherr 30SQ від Blumfeldt надійно контролює вашу парасольку в будь-яких погодних умовах. Нічого його не збиває. Натуральний камінь всюди виконує свої обіцянки та має чудовий вигляд на балконі, терасі та в саду. Парасольки з товщиною дула від 4 до 5 см можуть бути розміщені в надзвичайно міцному стрижні з неіржавкої сталі, відполірованої до блиску. Пластикове кільце запобігає прямому контакту між стрижнем і стрижнем парасольки. Два установлювальні гвинти на кронштейні фіксують парасольку та надають їй додаткову стійкість на підставці. Фланець із неіржавкої сталі на переході до каменю забезпечує додаткову стійкість. Два заземлювальні ролики, вбудовані в камінь, і складана ручка з неіржавкої сталі полегшують встановлення підставки для парасольки. Blumfeldt Schirmherr 30SQ, який важить 30 кг, може бути легко переміщений у будь-яке бажане місце. Завжди стежте за сонцезахисним кремом. Доступні варіанти: квадратний, круглий (арт.: 10031462), прямокутний (арт.: 10031463)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 30,4 кг кг |
| Матеріал | Граніт-натуральний камінь, що нержавіє сталь |
| Пластикове кільце внутрішнього діаметра | 4 і 5 см |
| Розмір гранітної плити | приблизно 45 х 6 х 45 см (ШХХХГ) |
| Розміри труби | близько 30 х 5,5 см (Hxha) |
| Товщина матеріалу-граніт | 6 см |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська) |
- Ціна: від 5 869 ₴/од.






