
Стійка для парасольок Limousin важить 140 кг пустих ваг, набір із 4 квадратів ⁇ л (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10038527
Відправка з 09 квітня 2026від 7 546 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Вага основи парасольки-лімузена 140 кг порожніх вантажів, набір із 4 шт. Щоб вітер не розгойдував вашу парасольку: геніальні обважнювачі основи парасольки-лімузена від Blumfeldt обіцяють максимальну стійкість і надійну фіксацію. Ви завжди можете наповнити їх водою або піском за своїм бажанням, щоб вони дійсно обважнювали вашу підставку для парасольки на нижньому хресті. На додаток до своєї надійної функції обважнювальних елементів обважнювачі для підставок для парасольок також вражають своїм зовнішнім виглядом і зручністю. Вони вміло адаптуються до основи підставки для парасольок, створюючи сучасну основу. Ручка для перенесення збоку робить порожні гирі дуже практичним літнім аксесуаром. Тримайтеся навіть у вітряну погоду: надайте своїй парасольці надійну опору за допомогою обважнювальних елементів blumfeldt.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага заповнена (вода) | близько 25 кілограмів |
| Вага заповнена (пісок) | приблизно 35 кг |
| Вага кожного елемента (порожній) | близько 2,3 кг |
| Габаритні розміри (без основи екрана) | приблизно 104 х 12 x 104 см (ШХХХГ) |
| Дизайн головоломки | 4 Пристойна основа |
| Вишуканий | Вигідна пустка для парасольок |
| Матеріал | Пластмасса |
| Загальна вага (порожній) | близько 9,2 кг |
| Загальна вага (з водою) | близько 100 кілограмів |
| Загальна вага (с піском) | близько 140 кілограмів |
| Вагітні заповнювання | Порожні ваги для піску або води |
| Розміри кожного елемента | приблизно 52 х 12 х 52 см (ШхВХГ) |
- Ціна: від 7 546 ₴/од.








