
Patron 30RD підставка для парасольки 30 кг балкон граніт сірий круглий (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10031462
Відправка з 09 квітня 2026від 8 385 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Підставка для парасольки від сонця Patron 30RD 30 кг балконний граніт сірий круглий Камінь на сонці! Стійка для парасольок із масиву граніту Schirmherr 30RD від Blumfeldt надійно контролює ваш парасольку в будь-яких погодних умовах. Нічого його не збиває. Натуральний камінь завжди виконує свої обіцянки та має чудовий вигляд на балконі, терасі та саду. Парасольки з товщиною дула від 4 до 5 см можуть бути розміщені в надзвичайно міцному стрижні з неіржавкої сталі, відполірованої до блиску. Пластикове кільце запобігає прямому контакту між стрижнем і стрижнем парасольки. Два установлювальні гвинти на кронштейні фіксують парасольку та надають їй додаткову стійкість на підставці. Фланець із неіржавкої сталі на переході до каменю забезпечує додаткову стійкість. Два заземлювальні ролики, вбудовані в камінь, і складана ручка з неіржавкої сталі полегшують встановлення підставки для парасольки. Blumfeldt Schirmherr 30RD вагою 30 кг можна легко перемістити в будь-яке бажане місце. Завжди стежте за сонцезахисним кремом. Доступні варіанти: круглий, квадратний (арт.: 10031461), прямокутний (арт.: 10031463)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 30,5 кг кг |
| Матеріал | Граніт-натуральний камінь, що нержавіє сталь |
| Пластикове кільце внутрішнього діаметра | 4 і 5 см |
| Розміри плити | близько 45 х 8 см (hexH) |
| Розміри труби | близько 30 х 5,5 см (Hxha) |
| Товщина матеріалу-граніт | 7,5 см |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська) |
- Ціна: від 8 385 ₴/од.





