
Підставка для парасольок Limousin важить 80 кг порожніх ваг, набір із 4 раундів ⁇ М (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10038526
Відправка з 09 квітня 2026від 6 708 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Вага основи парасольки-лімузена 80 кг порожніх вантажів, набір із 4 шт. Щоб ваша парасолька не розгойдувалася від вітру: продумані обважнювачі основи парасольки-лімузена від Blumfeldt обіцяють максимальну стійкість і надійну фіксацію. Ви завжди можете наповнити їх водою або піском за своїм бажанням, щоб вони дійсно обважнювали вашу підставку для парасольки на нижньому хресті. На додаток до своєї надійної функції обважнювальних елементів обважнювачі для підставок для парасольок також вражають своїм зовнішнім виглядом і зручністю. Вони вміло адаптуються до основи підставки для парасольок, створюючи сучасну основу. Ручка для перенесення збоку робить порожні гирі дуже практичним літнім аксесуаром. Тримайтеся навіть у вітряну погоду: надайте своїй парасольці надійну опору за допомогою обважнювальних елементів blumfeldt.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага заповнена (вода) | близько 15 кілограмів |
| Вага заповнена (пісок) | приблизно 20 кг |
| Вага кожного елемента (порожній) | приблизно 1,9 кг |
| Габаритні розміри (без основи екрана) | близько 100 х 7,5 х 100 см (ШхВхГ) |
| Дизайн головоломки | 4 Пристойна основа |
| Вишуканий | Вигідна пустка для парасольок |
| Матеріал | Пластмасса |
| Загальна вага (вода) | приблизно 60 кг |
| Загальна вага (песок) | приблизно 80 кг |
| Загальна вага (порожній) | 7,6 кг |
| Вагітні заповнювання | Порожні ваги для піску або води |
| Розміри кожного елемента | приблизно 50 х 7,5 х 50 см (ШхВхГ) |
- Ціна: від 6 708 ₴/од.









