
Газовий гриль Regal 590 Broil King 998283
- В наличии
- Код: 998283
119 900 ₴
+380 (97) 971-13-36
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гриль Broil King Regal 590 від Broil King створений спеціально для шеф-кухарів, які працюють на відкритому повітрі. Дана модель обладнана п'ятьма основними пальниками DUAL TUBETM, які забезпечують ще більшу потужність, а значить і швидкість нагрівання гриля. Бічна конфорка, крутив і допоміжна пальник включені в комплект. Гриль Regal 590 обладнаний масивними решітками для смаження з високоякісної нержавіючої сталі, які, як і аналогічні решітки з чавуну, забезпечують відмінну тепловіддачу, але при цьому більш гігієнічні. Особливості гриля Broil King Regal 590: 5 пальників Dual-Tube ™ з нержавіючої сталі 16,0 кВт Бічна пальник потужністю 2,7 кВт. Чавунні решітки з матовою емаллю, 5 шт. Розміри основної решітки 80 х 49 см Емальована полку для зберігання 77 х 21 см Система випаровування Flav-R-Wave з нержавіючої сталі Термометр Accu-temp Deluxe Електричний підпал Sure-Lite ™. Кришка з подвійними стінками з чорної емальованої сталі з бічними панелями з литого алюмінію Нижній корпус з нержавіючої сталі з бічними панелями з литого алюмінію Ручки кришки з нержавіючої сталі Панель управління з нержавіючої сталі з підсвічуванням ручки управління Бічні стійки з нержавіючої сталі з додатковими гачками і передніми стійками Ходова частина шафи з газовим балоном для газового балона 11 кг 2 чорні двері з ручками з нержавіючої сталі 4 замикаються ролика, 2 з яких регулюються по висоті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Broil King |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічні полиці | Да |
| Вес (кг) | 98 |
| Вид | Газовый |
| Види грилів | Газовый |
| Высота | 125 см см |
| Гарантия: | 12 мес |
| Глубина | 63 см |
| Грили: Боковые полки | Да |
| Грили: Бренд | Broil King |
| Грили: Вертел | Да |
| Грили: Виды грилей | Газовый |
| Грили: Высота | 125 см |
| Грили: Глубина | 63 см |
| Грили: Длина | 159 см |
| Грили: Кол-во камер (отсеков) для приготовления | 1 |
| Грили: Количество горелок | 5 |
| Грили: Количество камер | 1 |
| Грили: Материал корпуса | Нержавеющая сталь, литой алюминий, сталь с черной порошковой краской, сталь с покрытием из цинка, |
| Грили: Материал решеток | чугун |
| Грили: Наличие боковой горелки | Да |
| Грили: Площадь рабочей поверхности | 5 569,4 см² |
| Грили: Размер упаковки | (ВхШхД, см): 67,7 х 101,1 х 62,4 |
| Длина | 159 см см |
| Цвет | черний |
| Конструкция | Стационарные |
| Количество камер | 1 |
| Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Количество горелок | 5 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Матеріал корпуса | Нержавеющая сталь, литой алюминий, сталь с черной порошковой краской, сталь с покрытием из цинка, |
| Матеріал решіток | чугун |
| Наявність бічного пальника | Да |
| Особенности | С крышкой |
| Площа робочої поверхні | 5 569,4 см² |
| Рожен (Вертел) | Да |
| Розмір упаковки | (ВхШхД, см): 67,7 х 101,1 х 62,4 |
| Страна производитель товара: | Канада |
| Тип топлива | Пропан-бутан |
| Форма | Прямоугольные |
| Гарантия | 12 мес |
- Цена: 119 900 ₴


