
Газовый портативный гриль Napoleon TravelQ 240, TQ240-BK-CE
- В наличии
- Код: TQ240-BK-CE
16 980 ₴
+380 (97) 971-13-36
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативный газовый гриль TravelQ 240 с 1-й горелкой
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Napoleon |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічні полиці | Нет |
| Вес (кг) | 11 |
| Вид | газовий портативний |
| Види грилів | газовий портативний |
| Высота | 37 см см |
| Глубина | 47 см |
| Грилі: Бренд | Napoleon |
| Грилі: Бічні полиці | Нет |
| Грилі: Вертел | Нет |
| Грилі: Види грилів | газовий портативний |
| Грилі: Висота | 37 см |
| Грилі: Глибина | 47 см |
| Грилі: Довжина | 66 см |
| Грилі: Колір | чорний |
| Грилі: Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Грилі: Кількість пальників | 1 |
| Грилі: Матеріал грат | чавун |
| Грилі: Матеріал корпусу | сталь покрита порошковою фарбою, пластик |
| Грилі: Наявність бічного пальника | Нет |
| Грилі: Наявність ніжок | Є |
| Грилі: Площа робочої поверхні | 49 х 34 см; |
| Грилі: Розмір упаковки | 66х47х37 см |
| Грилі: Столик | Нет |
| Грилі: Тип | Гриль газовий |
| Длина | 66 см см |
| Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Количество горелок | 1 |
| Матеріал корпуса | сталь покрита порошковою фарбою, пластик |
| Матеріал решіток | чавун |
| Наявність бічного пальника | Нет |
| Наличие ножек | Є |
| Площа робочої поверхні | 49 х 34 см; |
| Рожен (Вертел) | Нет |
| Розмір упаковки | 66х47х37 см |
| Столик | Нет |
| Тип топлива | пропан-бутан\\пропан |
- Цена: 16 980 ₴


