
Газовый гриль Broil King Signet 320 Shadow 946853
- В наличии
- Код: 946853
44 900 ₴
+380 (97) 971-13-36
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Broil King |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічні полиці | Є |
| Вес (кг) | 61 |
| Вид | Газовый |
| Види грилів | Газовий |
| Высота | 123 см см |
| Глубина | 59см |
| Грилі: Бренд | Broil King |
| Грилі: Бічні полиці | Є |
| Грилі: Вертел | Нет |
| Грилі: Види грилів | Газовий |
| Грилі: Висота | 123 см |
| Грилі: Глибина | 59см |
| Грилі: Довжина | 144 см |
| Грилі: Колір | Чорний |
| Грилі: Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Грилі: Кількість пальників | 3 |
| Грилі: Матеріал грат | чавун |
| Грилі: Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, алюміній литий, сталь з чорною порошковою фарбою, сталь з покриттям з цинку, пластик |
| Грилі: Наявність бічного пальника | Нет |
| Грилі: Наявність ніжок | Нет |
| Грилі: Площа робочої поверхні | 3 946,3 см² |
| Грилі: Розмір упаковки | 3 946,3 см² |
| Грилі: Тип | гриль |
| Длина | 144 см см |
| Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Количество горелок | 3 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь, алюміній литий, сталь з чорною порошковою фарбою, сталь з покриттям з цинку, пластик |
| Матеріал решіток | чавун |
| Наявність бічного пальника | Нет |
| Наличие ножек | Нет |
| Площа робочої поверхні | 3 946,3 см² |
| Рожен (Вертел) | Нет |
| Розмір упаковки | 3 946,3 см² |
| Тип топлива | Пропан-бутан |
- Цена: 44 900 ₴


