
Газовий гриль Napoleon Rogue SE 425, з задньою й бічною Sizzle Zone конфорками, неірж. RSE425RSIBPSS-1-RC
- В наявності
- Код: RSE425RSIBPSS-1-RC
90 000 ₴
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газовий гриль Napoleon Rogue SE425 обладнаний трьома основними трубчастими пальниками, і двома інфрачервоними: бічним інфрачервоним керамічним пальником і заднім інфрачервоним пальником всередині гриля, за допомогою якого Ви легко приготуєте на рожні продукт, навіть порося цілком. Причому ідеальний результат із чудовою скоринкою гарантований! Кожен пальник підпалюється окремо за допомогою системи миттєвого підпалу JETFIRETM. Топка гриля виготовлена з литого алюмінію, а кришка в моделі Rogue SE425 — двостінна, для кращого збереження тепла в камері гриля. Крім цього, вона вища, ніж у стандартному Rogue, що сприяє кращій циркуляції та рівномірному проникненню жару у великі продукти. Основна смажена решітка в камері гриля виготовлена з неіржавкої сталі, а решітка над бічним інфрачервоним пальником — з чавуну. Обидві решітки ексклюзивної хвилястої форми WAVETM. Ручки керування обладнані світлодіодною підсвіткою для зручності використання гриля в темну пору. Додатково у Вашому розпорядженні — кошик для приправ на бічній стінці гриля та відкривачка для пляшок на бічному столику. Комплектація: • Пальники: 3 основні трубчасті пальники з неіржавкої сталі (14,25 кВт), бічний керамічний інфрачервоний пальник SIZZLE ZONETM (5 кВт), задній інфрачервоний пальник для рожнака з неіржавкої сталі (4,5 кВт);• Загальна потужність: 23,75 кВт; Топка з литого алюмінію;• Основна поверхня для приготування 60х45 см;• Допоміжна решітка для підігрівання 60х12 см;• Інфрачервоний пальник SIZZLE ZONETM 24х37 см;• Можна готувати на вугіллі за допомогою спеціального піддона з чавуну;• Датчик температури ACCU-PROBETM;• Незалежна система миттєвого запалювання JETFIRETM;• Ручки керування EASY SETTM з підсвіткою;• Бічні столики з неіржавкої сталі з гачками для кухонного приладдя (одне складання); • Барбекю решітки з неіржавкої сталі завтовшки 7,5 мм форми WAVETM і хромована решітка для розігрівання;• Дворівневі захисні пластини-випарники з неіржавкої сталі;• Бічна ніша з легким доступом, для зберігання соусів та іншого;• Всепогодні колеса EASY ROLLTM зі стопорами;• Спеціальна ніша із заглибленням для газового балона; • Знімний піддон для жиру (жироуловлювач);• Редуктор під стаціонарний газовий балон зі шлангом завдовжки 1 м;• Технічний набір для обслуговування гриля;• 15-річна обмежена гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Napoleon |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (Кг) | 68 |
| Вид | Газовий |
| Висота | 123 см см |
| Грилі: Бічні полиці | Да |
| Грили: Вертел | Да |
| Грилі: Глибина | 63,5 см |
| Грилі: Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Грилі: Кількість пальників | 3+2 |
| Грилі: Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Грилі: Матеріал решіток | неіржавка сталь |
| Грилі: Наявність бічного пальника | Да |
| Грилі: Площа робочої поверхні | 60 х 45 см |
| Довжина | 140 см см |
- Ціна: 90 000 ₴


