
Решітка для гриля Sovereign 90 Broil King 11124
- В наявності
- Код: 11124
2 890 ₴
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний набір Broil King, до складу якого входять три унікальні жарочні решітки з чавуну. Необхідний аксесуар для гриля, за допомогою якого можна приготувати дуже смачні страви. На решітці можна готувати м'ясо, рибу, овочі. Продукти рівномірно прожарюються з усіх боків, набуває золотистого відтінку і хрустку скоринку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Країна виробник | Канада |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.84 кг кг |
| Вага (Кг) | 9.84 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Гарантія: | 12 міс |
| Грилі: Вага (кг) | 9.84 кг |
| Країна виробник товару: | Канада |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Матеріал | Чугун |
| Розміри | 43.2 х 21.1 см |
| розміри: | 43.2 х 21.1 см |
| Тип | Комплектуючі |
- Ціна: 2 890 ₴


