
Постер The Dark Knight Rises (A Fire Will Rise) 30 x 40 см
- В наявності
- Код: QN91007
112 900 ₴
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постери від британської компанії Pyramid Posters - це висока якість, міцна папір, інтенсивні чисті кольори. Плакати мають ліцензію. Це офіційне, оригінальне видання.
Всі плакати виготовляється з використанням новітніх технологій цифрового друку для отримання високоякісного і довговічного зображення. Відбитки попередньо обрамлені в чорну рамку з МДФ з прозорим плексигласовым склом, щоб запобігти пошкодженню при транспортуванні і зробити ідеальні подарунки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quan art Garden |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (Кг) | 113кг |
| Вид | Гриль-барбекю |
| Висота | 90см см |
| Глибина | 80см |
| Грилі: Вага (кг) | 113кг |
| Грилі: Висота | 90см |
| Грилі: Глибина | 80см |
| Грилі: Матеріал | Кортеновська сталь (сталь COR-TEN), неіржавка сталь, високовуглецева сталь |
| Грилі: Колір | Коричневий |
| Грилі: Ширина | 80см |
| Конструкція | Стаціонарні |
| Матеріал | Кортеновська сталь (сталь COR-TEN), неіржавка сталь, високовуглецева сталь |
| Особливості | З дровницею |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип палива | На дровах |
| Форма | Квадратні |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 80см м |
- Ціна: 112 900 ₴


