
Газовий гриль Broil King Regal S590 IR PRO NEW 998943
- В наявності
- Код: 998943
129 900 ₴
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газовий гриль Broil King Regal S590 IR PRO NEW має стильний сучасний дизайн і володіє бездоганною якістю приготування їжі для будь-якого випадку життя. Regal S590 IR оснащений п'ятьма двотрубними пальниками, з нержавіючої сталі, призначеними для забезпечення постійного полум'я, гарантуючи рівномірний і ефективний розподіл тепла на поверхні решітки. Заднiй пальник для рожна з нержавіючої сталі і інфрачервона бічна конфорка, значно розширюють функціонал гриля роблячи його кращим у своєму класі. Конструкція гриля виконана з нержавіючої сталі і литого алюмінію, а це означає, що Broil King Regal S590 IR буде вашим вірним супутником на довгі роки. Система приготування Flav-R-Wave забезпечує чудову розподіл тепла, захищає пальники і випаровує краплі жиру та соку, створюючи чудовий аромат барбекю. Перегородки Flav-R-Zone дозволяють обмежити і сконцентрувати тепло в певних областях робочої зони. Кожен пальник незалежно управляється за допомогою простих у використанні регуляторів і електронного запалювання, встановлених на лицьовій панелі з нержавіючої сталі. Ручки управління оснащені світлодіодною підсвіткою, інтенсивність якої залежить від рівня полум'я на пальнику, дозволяють комфортно готувати в темний час доби. Вбудований датчик температури допоможе контролювати температуру, необхідну для різних технік приготування. Решітки з нержавіючої сталі забезпечують найкраще утримання тепла для запечатування продуктів, яке утримує сік і аромат, роблять уже і без того чудове обладнання ще більш якісним. У великiй закритiй шафі є місце для зберігання газового балона на 27л. (11кг.), А на бічних прістiллях, з нержавіючої сталі, є кошики для приправ і гачки для аксесуарів. Наявність поворотних коліщаток дозволяє легко переміщати гриль без докладання якихось зусиль. Broil King Regal S590 IR PRO NEW ідеально підходить для приготування їжі на відкритому повітрі, роблячи процес приготування цікавіше і комфортніше, а отриманий результат буде гідний страв приготованих іменитими гриль-майстрами! Особливості: • Потужність основних пальників 16,0 кВт/г; • 5 запатентованих пальників Dual-Tubeіз нержавіючої сталі AISI 340; • 5 аромапластін Flav-R-Wawe з нержавіючої сталі AISI 304; • Інфрачервона бічна конфорка потужністю 3,1 кВт; • Бічні полки з нержавіючої сталі з кошиками для соусів і спецій • Заднiй пальник з нержавіючої сталі потужністю 4,4 кВт; • 4 колеса 7,6 см з можливістю блокування. Два передніх рівня Level Q з можливістю вирівнювання • Загальна площа приготування 5609 см²; • Площа основний решітки 3969 см² (решітка з нержавіючої сталі 81 x 49 см); • Сталева полиця, для доготування, покрита порцелянової емаллю, розміри: 80 х 20,5 см; • Двосторонні товсті чавунні решітки Flav-R-Cast 5 шт; • Виконаний з нержавіючої сталі AISI 304; • Кришка камери з нержавіючої сталі зі стильними стінками з литого (під тиском) алюмінію; • Клапани Linear Flow з системою контролю температури за допомогою регуляторів Sensi-Touch; • Термометр Deluxe Accu-Temp; • Електронний запальник Sure-Lite; • Духовка з нержавіючої сталі AISI 304 + алюміній Therma-Cast; • Ручки пальників з синім підсвічуванням; Розміри: • Ширина з розкладеними полками - 159 см; • Глибина решітки - 63 см; • Висота з закритою кришкою - 125 см; • Вага - 97 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічні полиці | Є |
| Вага (Кг) | 100 |
| Вид | Газовий |
| Види грилів | Газовий |
| Висота | 125 см см |
| Глибина | 63 см |
| Грилі: Бренд | Broil King |
| Грилі: Бічні полиці | Є |
| Грилі: Вертел | Є |
| Грилі: Види грилів | Газовий |
| Грилі: Висота | 125 см |
| Грилі: Глибина | 63 см |
| Грилі: Довжина | 159 см |
| Грилі: Колір | сріблястий |
| Грилі: Кількість камер | 1 |
| Грилі: Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Грилі: Кількість пальників | 5 |
| Грилі: Матеріал грат | нержавіюча сталь |
| Грилі: Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, алюміній литий, сталь з покриттям з цинку, пластик |
| Грилі: Наявність бічного пальника | Є |
| Грилі: Площа робочої поверхні | 6 343,4 см2 |
| Грилі: Розмір упаковки | (ВхШхД, см): 67,7 х 101,1 х 62,4 |
| Грилі: Тип | Гриль |
| Довжина | 159 см см |
| Конструкція | Стаціонарні |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Канада |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість камер (відсіків) для приготування | 1 |
| Кількість пальників | 5 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь, алюміній литий, сталь з покриттям з цинку, пластик |
| Матеріал решіток | нержавіюча сталь |
| Наявність бічного пальника | Є |
| Особливості | З кришкою |
| Площа робочої поверхні | 6 343,4 см2 |
| Ріжний (Вертел) | Є |
| Розмір упаковки | (ВхШхД, см): 67,7 х 101,1 х 62,4 |
| Тип | Гриль |
| Тип палива | Пропан-бутан |
| Форма | Прямокутні |
- Ціна: 129 900 ₴


