
Міксер для молочних коктейлів Power Pack для протеїнових коктейлів 80 Вт неіржавка сталь сріблястий 80 Вт
- В наявності
- Код: 10034456
від 11 319 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Потужний міксер для молочних коктейлів, протеїновий коктейль, 80 Вт, неіржавка сталь, сріблястий Перемішувати, а не збовтувати: потужний міксер для напоїв Klarstein перетворює молочні та протеїнові коктейлі на вершкове, чудове задоволення професійної якості, що ідеально підходить для лічильників енергії у фітнес-студіях, молочних або коктейль-барах. Як вам це подобається. Змішувач для протеїнових напоїв Klarstein Kraftpaket підтримує фітнес-тренування та нарощування м'язової маси за допомогою корисних протеїнових коктейлів, і все це професійної якості Klarstein! За потужності 80 Вт інгредієнти в шейкері з неіржавкої сталі перемішуються на двох швидкостях, що вибираються: 15 000 або 20 000 обертів за хвилину. В 1-літрову чашу для змішування поміщається до 0,65 л інгредієнтів, яка легко підвішується на основі з неіржавкої сталі блока живлення. Два диски міксера гарантують, що інгредієнти змішаються без грудок. Якщо всім ласунам вершкове задоволення забезпечене, то знімні частини міксера легко миються в посудомийній машині. Нековзні ніжки-присоски, що міцно утримують міксер на столі навіть на високих швидкостях, гарантують безпеку під час роботи. Професійно смачний міксер для молочних коктейлів Klarstein Kraftpaket легко створює найкраще молоко та білкові коктейлі з інгредієнтів на вашому вибір на вашій власній кухні. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 1 Литр макс. Кількість наповнення для 0,65 літра інгредієнтів |
| Мера | приблизно 17 хв 51 х 17 см (ШхВГ) |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська) |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| Макси-порція | 1 Літровий великий шейкер для інгредієнтів об'ємом до 0,65 літра |
| Довжина шнура живлення | приблизно 120 см |
| Підходить і здоровий | Блендер для молочних коктейлів для протеїнових і молочних коктейлів у гастрономічній зоні або на своїй кухні |
| Со смаком | Брак небажаних запахів і смаків від шейкера з нержавіючої сталі |
| Дві швидкості | Змішування зі швидкістю 15 000 або 20 000 обертів за хвилину |
| Елегантний & висока якість | Повністю виготовлений з нержавіючої сталі |
| Енергічний | Смішайте 80 Вт, щоб не було комків |
| Безпечна підставка | Різінові ніжки на присочці для міцного зчеплення зі столами або столами |
- Ціна: від 11 319 ₴/од.










