
Блендер Herakles 2G, чорний, з кришкою, 1200 Вт, 1,6 л.с., 2 літри, не містить BPA, чорний (Німеччина, читати
- В наявності
- Код: 60001592
від 18 447 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поточувати наявність і ціну на сьогодні!
Блендер Herakles 2G, чорний, з кришкою, 1200 Вт, 1,6 к.с., 2 літри. Текст без бісфенолу для наборів. Для прихильників здорового харчування на кухні не має бути професійного блендер Klarstein Herakles 2G. З її допомогою можна приготувати свіжі, натуральні страви та напої, які не можна купити більше ніде. Загальна максимальна потужність 1200 Вт катапультує 6 гострих як бритва лез до 32 000 об./хв, так що можна подрібнити навіть тверді продукти, як-от зерно або кувертюр. Стільки сили, що відчуваєш. Ось чому блендер Herakles 2G пропонує ідеального партнера. Корпус блендера Undercover поглинає не тільки ваш блендер, але і його шум: це робить змішування набагато спокійнішим. Прозорий пластиковий корпус знижує шум міксу на добрі половину. Усередині пінопластовий килимок забезпечує стабільність змішувача та запобігає будь-якому контактному шуму. 10-сантиметровий клапан на кришці корпусу дає змогу легко додавати додаткові інгредієнти у 2-літровий глечик блендера. Інтелектуальний захист від перегрівання гарантує, що двигун залишатиметься холодним навіть за особливо інтенсивного використання. Це дуже важливо, особливо в професійній сфері. Кришка контейнера виготовлена з гуми, легко надівається і знімається й утримує в контейнері все, що має залишатися в контейнері. Використовуючи кнопки швидкості блендера Klarstein, ви можете легко контролювати, чи хочете ви, щоб горіхи подрібнювалися дрібно або грубо. Тонкості можна гнучко редагувати завдяки імпульсній кнопці. Klarstein Herakles 2G з невеликими габаритами, включно з корпусом змішувача під кришкою, також підходить для невеликих кухонь. Візуально стаціонарний міксер і корпус змішувача ідеально вписуються в різну кухонну атмосферу. Бісфенол А (BPA) — це промисловий хімікат, який використовується у виробництві полікарбонатних пластиків. Як внесок в захист довкілля та вашого здоров'я ми не використовуємо BPA та інші шкідливі речовини під час виробництва цього виробу. Будь-який, хто хоче готувати їжу здоровим і екологічно чистим способом, робить правильний вибір із блендером Klarstein Herakles.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластмасса |
| Мера | приблизно 19,5 х 51 х 22 см (ШХВХГ) |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| Здоров’я для цілої сім’ї | Глибший без BPA ємкістю 2 літри |
| Внутрішні розміри | приблизно 23,5 х 50 х 26,5 см (ШхВХГ) |
| Просте, глибоке очищення | Відсутній дерев’яний механізм гарантує чистоту до останнього клацання |
| Екстрена різкість | 6 Високопровідні лезви з нержавіючої сталі |
| Могутній професійний фах | Двигун потужністю 1200 Вт (1,6 л.) для професійного використання |
| Сверхмощений | Розмішані зі швидкістю 32 000 об/мін, граючи в навіть тверді овочі, кавові зерна або кубики льоду |
| Розміри корпуса (закрито) | приблизно 29 х 55 38 см (ШхВГ) |
| Проста робота | Простота у використанні лише з одним регулятором |
| Розміри корпуса (відкрито) | приблизно 29 х 85 х 55 см (ШхВГ) |
| Блендер для всього | Смузі, супи та дитяче харчування, ковтого льоду або розтирання горіхів — ідеальне місце для приготування м’яса, супів і дитячого харчування. |
| Розміри пінопластового килимка | приблизно 23,5 х 0,5 х 26,5 см (ШхВХГ) |
- Ціна: від 18 447 ₴/од.




