
Пломбір (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10040497
від 12 577 ₴/од.
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Фритюрниця з гарячим повітрям Air Bloom, функція пари, 1500 Вт, 7,5 літра, 16 програм
За допомогою фритюрниці Klarstein Air Bloom ви можете швидко та легко приготувати нежирну їжу. Чудовий смак зберігається, тому що завдяки потужності 1500 Вт і циркулювальному гарячому повітрю тепло розподіляється швидко й оптимально, а вміст готується м'яко та швидко з усіх боків. Фритюрниця Air Bloom використовує галогенний нагрівальний елемент для смаження, запікання, гриля або запікання.з температурою 40-200 °C ваші улюблені страви до досконалості. Функція подавання пари надійно забезпечує ідеальну вологість. У дуже великому кошику для смаження об'ємом 7,5 л досить місця для приготування великої кількості картоплі фрі, курячих ніжок, курячих крилець, а також овочів, риби та навіть пирогів. 16 вийманих програм полегшують роботу і в такий спосіб забезпечують оптимальне настроювання для кожного методу приготування. Крім того, всі неелектронні деталі можна мити в посудомийній машині.
інформація про продукт
Основні характеристики:
- Сильний: фритюрниця потужністю 1500 Вт із регульованою температурою від 40 до 200 °C.
- Багато місця: жаркий кошик об'ємом 7,5 літра
- Універсальність: 16 програм для ваших улюблених страв.
Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Заправна місткість: 7,5 літра
- Температура: 40 - 200 °C
- Резервуар для води: 300 мл
- 16 попередньо встановлених програм
- термостійкий корпус
- Робота: сенсорне керування
- Таймер увімкнення
- перемикна функція пари для підвищеної вологості
- неелектронні деталі можна мити в посудомийній машині
- Захисний вимикач: коли внутрішній горщик видаляється, живлення автоматично вимикається.
- Пластиковий корпус
- Сталева внутрішня чаша з антипригарним покриттям
- Електроживлення: 220-240В~ ⁇ 50/60 Гц
Обсяг постачання:
- 1 * Фритюрниця
- 1 х внутрішній горщик
- 1 х жаркова вставка
- 1 х резервуар для води
- 1 х зливний лоток
- багатомовний посібник користувача
Розміри:
- Розміри (з ручкою): приблизно 32 х 38 х 40 см (ШхВхГ)
- Довжина блока живлення: приблизно 120 см
- Вага: приблизно 8,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт наповнення | 7,5 Літра |
| Обслуговування | Сенсорне керування |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| Розміри (з ручкою) | приблизно 32 х 40 см (ШхВГ) |
| Довжина блоку живлення | приблизно 120 см |
| Резервуар для води | 300 мл |
| Разносторонний | 16 Програма для ваших улюблених страв |
| Сильний | Фритюрниця з гарячим повітрям 1500 Вт з температурою 40-200 °C |
| Багато місця | Корзина для жарки об'ємом 7,5 літра |
| Блокування вимикач | Якщо ви витягнете внутрішній бак живлення автоматично вимикається |
| Температура | 40 - 200 °C |
- Ціна: від 12 577 ₴/од.







