
AeroVital Deluxe Фритюрниця з гарячим повітрям 1700 Вт 5,4 літра неіржавка сталь чорний (Німеччина, читати
- В наявності
- Код: 10036476
від 8 385 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
AeroVital Deluxe Фритюрниця з гарячим повітрям 1700 Вт 5,4 літра з неіржавкої сталі За допомогою фритюрниці Klarstein AeroVital Deluxe приготування їжі з низьким вмістом жиру відбувається швидко та легко. AeroVital Deluxe смажить, запікає, смажить на грилі або смажить із потужністю 1700 Вт завдяки циркулювальному гарячому повітрю. Завдяки технології високошвидкісної конвекції тепло швидко й оптимально розподіляється й готує їжу дбайливо та швидко з усіх боків, розморожування не потрібне. Для швидкого та зручного приготування здорової їжі: фритюрниця AeroVital Deluxe від Klarstein. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 5,7 кг кг |
| Довжина шнура живлення | приблизно 150 см |
| Коефіцієнт наповнення | 5,4 Літра |
| Здоровий і низькокалорійний | Потрібно до 80% менше масла |
| Корпус Cool touch | Корпус і ручка залишаються прохолодними |
| Прозоре очищення | всі неелектронні деталі безпечні для посудомийної машини |
| Багатоварантний | для гри, жарки, жарки у фритюрі або випічки |
| Великий кошик для гарніра | з ємністю 5,4 літра |
| Швидкодія | 1700 Вт кг/ час |
| Розміри (з ручкою) | приблизно 31 х 32,5 х 34 см (ШХВХГ) |
| Сильна продуктивність | Фритюрниця з гарячим повітрям 1700 Вт, термостатом і таймером |
| Система керування | ЖК-сенсорний дисплей |
| Технологія високошвидкісної конвенції | щоб заощадити час і ефективного нагрівання |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| доступ до | Срібний або чорний |
- Ціна: від 8 385 ₴/од.








