
AeroVital easy touch Фритюрниця з гарячим повітрям 1700 Вт 14 л таймер 16 програм чорний Чорний (Німеччина,
- В наявності
- Код: 10034452
від 11 739 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
AeroVital easy touch Фритюрниця з гарячим повітрям 1700 Вт, 14 л, таймер, 16 програм, чорна Здорова та смачна смаження неможлива? Так, з фритюрницею Klarstein AeroVital easy touch приготування їжі з низьким вмістом жиру відбувається швидко та дуже просто. Без чудового смаку не обійтися нікому: не тільки картопля фрі хрусткий, адже 16 програм пропонують надзвичайно великий вибір закусок і страв із мінідуховки. Секрет фритюрниці Klarstein AeroVital easy touch полягає в її системі нагрівання потужністю 1700 Вт, яка смажить, запікає, смажить на грилі або смажить із верхнім і нижнім нагріванням. Експлуатація також дуже проста, тому що 16 програм AeroVital можна вибирати безпосередньо із сенсорної панелі. Температура та час приготування задаються заздалегідь для бажаної страви. Вибір програм містить картоплю фрі, рибу, піцу, зневоднення, цілу курку (вертел), курячі крильця, стейк і запікання. Звісно, індивідуалісти також можуть встановити температуру та час роботи вручну. Температуру можна встановити з кроком 10 °C від 50 до 220 °C, а час приготування з кроком 1 або 10 хвилин до 60 хвилин — 8 годин для зневоднення. Великий об'єм XXL об'ємом 14 літрів залишає бажати кращого, коли справа доходить до приготування, і вміщує навіть цілу курку-гриль. Фритюрниця з гарячим повітрям Klarstein AeroVital особливо компактна завдяки своїй конструкції мінідуховки та не вимагає більше місця на столі, ніж звичайна фритюрниця. Великий набір аксесуарів оптимально підходить для будь-яких цілей: піддон для збирання жиру, решітка та решітчастий кошик для великих і дрібних смажених страв, як-от курячі крильця або крокети, є такою ж частиною набору, як і шаур для гриля. з відповідним косопідіймачем. І найприємніше: тут можна смажити скільки завгодно, не турбуючись про калорію, тому що все готується на гарячому повітрі без додавання олії. Звісно, безпека також була врахована: завдяки CoolTouchHousing корпус і ручка завжди залишаються приємно прохолодними. Для швидкого та зручного приготування здорової їжі: фритюрниця Klarstein AeroVital easy touch. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мера | приблизно 33 х 38 х 37 см (ШХХХГ) |
| Коефіцієнт наповнення | 14 Литров |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, французька, іспанська, італійська) |
| Крихітні | Верхній і нижній нагрів з потужністю 1700 Вт і температурою від 50 до 220 °C |
| Простота для використання | Велика цифрова панель з сенсорним керуванням і світлодіодами керування |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| дизайн 3-в-1 | Фритюрниця з гарячим повітрям, міні-духівка і дегідатор в одному - невеликі зовнішні розміри з великим інтер'єром |
| Внутрішні розміри | 26 х 20,5 х 27 см (ШхВХ) |
| Довжина блоку живлення | приблизно 120 см |
| Разносторонний | 16 Виборних програм для різних страв, таких, як риба, овочі, попкорн & торти |
| Здоровий і низькокалорійний | Потрібно до 80% менше масла |
| XXL-Комната для приготування їжі | Великий інтер'єр ємкістю 14 літрів, підходить для цілих куриць на вертелі |
| Повний набір | великий комплект аксесуарів з 5 предметів з піддоном для крапель, поворотним вертелом з підйомником, ґраткою і решітчастим кошиком |
| макс. Вага курки | близько 1,2 кг |
| 16 Програма для вибору | Картопля фрі, попкорн, розморожування, курячі крильця, торт, обезводнення, вертел, стейк, піци, чіпси, зігрівання, риба, тости, овочі та печиво |
| Стиль | Передня з великою панорамною скляною дверима і прохолодною сенсорною ручкою |
- Ціна: від 11 739 ₴/од.









