
Еспресо-машина Gusto Classico 1350 Вт Резервуар для води під тиском 20 барів: 1,5 літра червоний (Німеччина,
- Під замовлення
- Код: 10035565
Відправка з 09 квітня 2026від 9 223 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Еспресо-машина Gusto Classico 1350 Вт, тиск 20 барів Резервуар для води: 1,5 літра Еспресо-машина Gusto Classico від Klarstein не тільки зачаровує ваш смак ароматною свіжозвареною кавою, але і є справжнім святом для очей. Випробуйте спокусливий аромат, коли портуфільтр-машина в незвичайному ретродизайні з тиском 20 барів розкриває весь аромат кави. Еспресо-машина підходить як для меленої кави, так і для кави в пакетиках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1,5-Литровий резервуар для води | зручний зйомок |
| 1350 Вт і 20 барів | Швидкодія |
| Вага | близько 4 кг кг |
| Довжина кабеля | близько 76 см |
| Капільна ґратка і піддон для крапель | Швидке очищення |
| Матеріал Капітольна сітка/ручки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | АБС-пластик |
| Матеріал сито балки і сіта | Алюміній |
| Мера | близько 24,8 х 30,7 х 29,5 см (ШхВХГ) |
| Напор насоса | 20 бар |
| Швидкодія | 1350 Вт кг/ час |
| Елегантний барометр | для точного відображення тиску |
| Електропостачання | 220-240 У ~ 50/60 Гц |
| Еспрессо, капусин і латте маккіато | Різноманітні кавові напої |
| Прозорий резервуар для води | 1,5 Літра |
- Ціна: від 9 223 ₴/од.









