
Кавомашина Arabica 800W EasyTouch Control (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10035588
Відправка з 09 квітня 2026від 6 288 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Кавомашина Arabica 800W EasyTouch Control Ідеальний початок дня: кавомашина Klarstein Arabica обіцяє насолоду від чудової кави за вашим бажанням. Він варить свіжу каву потрібної міцності, довго тримає її теплою в терпкому термосі, а завдяки функції таймера ви зможете насолодитися нею в потрібний час. Робота кавомашини з фільтром дуже зручна завдяки користувацькому інтерфейсу EasyTouch Control. РК-дисплей дає вам гарний огляд, а прозорий резервуар для води забезпечує оптимальне наповнення. Для ідеальної насолоди міцністю кави можна вибрати один із декількох рівнів. Ще однією особливістю кавомашини Klarstein є функція бездоганного розливу. Завдяки цьому під час наливання нічого не капає й жодна ковток гарної кави не пропадає. На цю кавомашину також приємно дивитися: проста й елегантна, вона вписується в будь-яку кухню і привертає увагу своїми яскравими колірними акцентами. Матова неіржавка сталь надійна та довговічна. Гумове покриття на нижньому боці обіцяє надійну опору. Для бадьорливих моментів у повсякденному житті: вишукана насолода кави з елегантною кавомашиною Klarstein Arabica. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 2 кг кг |
| Довжина кабеля | 0,80 м |
| Кофеварка. | Пластмасса |
| Матеріал термосу | Нержавіюча сталь |
| Мера | приблизно 16,5 х 32,5 х 22 см (ШхВхГ) |
| Повний глечик | Сума 1,2 літра для 12 чашок кави |
| Швидкодія | 800 Вт кг/ час |
| Розміри глека (з ручкою) | приблизно 20 х 14,5 х 12,5 см (ШхВхГ) |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
- Ціна: від 6 288 ₴/од.








