
Ніж Хонесуки японської серії Alpha-Royal 4,5 дюйма Ніж Хонесукі з дамаської сталі (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10038992
Відправка з 09 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Японська серія Alpha-Royal 4,5-дюймовий ніж Хонесукі Дамаська сталь Ексклюзивні прецизійні ножі на основі японської моделі: заточені вручну ножі Zelite Infinity від Klarstein Alpha-Royal серії японських ножів відповідають високим вимогам будь-якого кулінарного мистецтва. Загалом 67 шарів утворюють високу -якість, японська дамаська сталь поверх одне одного переливчастого леза.Благодаря ідеально збалансованої й ергономічної форми й безшовній ручці з потрійними заклепками зі скловолокна G10, елегантні кухонні інструменти чудово лежать у руці.Острота, довговічність, вага, керованість і керованість поєднуються з винятковим дизайном, вдосконаленим заклепками з трьох металевих мозаїк у ручці. Прочинений 4,5-дюймовий ніж Honseuki — це універсальний універсальний ніж японського виробництва. Завдяки жорсткому лезу з дуже тонким кінчиком він ідеально підходить для акуратного оброблення різних видів м'яса. Ви також можете використовувати цей цінний кухонний інструмент із Японської серії Alpha-Royal від Zelite Infinity від Klarstein З легкістю обвалюйте птицею, професійно розділяйте рибу та червоне м'ясо на філе, а також наріжте жир і сполучну тканину, а також овочі: лезо досить широке, а зона живота злегка вигнута, що дає змогу швидко різати рухами, що погойдують.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| 4.5" Лезання | Ніж Honesuki для м'яса, риби і овочів |
| Вага | близько 125 г кг |
| Дамасська сталь | бритва без іржаві і плями з 67 шарів |
| Довжина леза | 11,4 см (4,5) |
| Довжина ручки | 1,8 см |
| Матеріал леза | Японський Дамаск З10 супер сталь |
| Матеріал ручки | G10-Стекловокно |
| Загальна маса | 22,2 х 3,8 х 2,4 см (ДхШхШ) |
| Різкість крони | 12 - 15° |
| Ручне шліфування | Великий лезо з заточкою 12-15 градусів |
| Збалансувати | ергономічна клейпана ручка з скловолокна G10 |
| Міцність леза | 61±1 HRC |
| Товщина леза | 2,4 мм |
| Точність | повний ольхи і конічний зоб для ідеального зчеплення |
| Японське маленьке | Три-Металична мозаїчна заклепка в ручці |
| обробка без швів | Не видно жодного переходу між лезомом, зобом і зобом |
- Ціна: Ціну уточнюйте






