
Ніж для накирі Alpha-Royal German 7 дюймів Ніж для накирі з неіржавкої сталі 56 HCR (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10039003
Відправка з 10 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поточувати наявність і ціну на сьогодні!
Ніж Alpha-Royal German 7" Nakiri з неіржавкої сталі 56 HCR Добрі та гострі ножі необхідні професійним кухарям і всім тим, хто любить допомагати на власній кухні. Наша серія ножів Alpha-Royal German від Zelite Infinity by Klarstein поєднує в собі високі — Якісні матеріали, бездоганна якість виготовлення й першокласний дизайн для точних інструментів, які надихають вас на повсякденну кулінарію. 7-дюймовий ніж Nakiri виготовлений із неіржавкої сталі німецької якості від Thyssenkrupp і чорного дерева Pakka. Ергономічна ручка з потрійними заклепками має мозаїчну заклепу та зручно та надійно лягає в руку під час різання. Ультрагостре тонке 7-дюймове лезо кутове спереду та ззаду Овочевий ніж ідеально підходить для шаткування, нарізання та шаткування овочів — без різальних або пиляльних рухів. Виїмки на лезі зменшують прилипання вологого корму. Завдяки великій поверхні він також ідеально підходить для збирання обрізків. До комплекту також входять шкіряні піхви для захисту леза.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Овочевий ніж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 264 г кг |
| Декоратний | з потрійною ручкою, а також мозаїчними заклепками |
| Довжина леза | 17,8 см (7) |
| Довжина ручки | 13,7 см |
| Якість | Виготовлення німецької нержавіючої сталі Thysenkrupp і дерева пака |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь Thysenkrup X50CrMoV15 |
| Матеріал ручки | Дерево Пакка |
| Надійна зберігається | увімкнено Смажені ніжки |
| Загальна маса | 31,5 х 5,6 х 2,4 см (ДхШ) |
| Різкість крони | 15 - 18° |
| Міцність леза | 56±2 HRC |
| Товщина леза | 2,4 мм |
| Ультразвукова різкість | Лізити з заточкою кромок 15 - 18 градусів |
| Шліфування підлоги | зменшує прилипання їжі |
- Ціна: Ціну уточнюйте







