
Комбінація холодильника з морозильною камерою Big Daddy Cool 61/25 літрів 2 рівні з неіржавкої сталі 90
- Під замовлення
- Код: 10034005
Відправка з 09 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Комбінація холодильника з морозильною камерою Big Daddy Cool 61/25 літрів, 2 рівні з неіржавкої сталі Зберігайте прохолоду! Комбінація холодильника та морозильника Klarstein Big Daddy Cool загальною місткістю 86 літрів забезпечує лад і чіткість свіжості продуктів у невеликих сім'ях. Завдяки двом знімним скляним вставкам, окремому морозильному відділенню та дуже прохолодному відділенню для зберігання фруктів і овочів у вас буде вдосталь місця для оптимально охолодженого зберігання — холодильник із низьким енергоспоживанням не займе багато місця на вашій кухні. Комбінація холодильника з морозильною камерою Klarstein Big Daddy Cool: компактний дизайн, потужне охолодження й багато місця. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 26 кілограмів кг |
| Об’ єм холодильної камери (літр) | двадцятьп' я |
| Внутрішні розміри дверних полиць (великі / малі) | приблизительно 37 х 7,5 х 11 / 17,5 х 5 х 8,5 см (ШхВхГ) |
| Внутрішні розміри морозильної камери | приблизно 36 х 19 х 31 см (ШхВхГ) |
| Внутрішні розміри холодильника | приблизно 41,5 х 45 х 40 см (ШХВХГ) |
| Внутрішні розміри кришталика | приблизно 39 х 17,5 х 15,5 см (ШхВхГ) |
| Внутрішні розміри- Дверна полку морозильної камери | приблизно 33,5 х 15,5 х 6 см (ШхВХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина кабеля | 180 см |
| Емкість (літр) | Весілля |
| Бажана температура | 7-тупінчаста механічна регулювання |
| Клас енергоефективності | F |
| Кількість відсіків на полицях | два |
| Компактний пакунок | для невеликих домашніх господарств, кімнат WG і т. д. |
| Любителі порядку | Двері для пляшок, банок і яєць |
| Мера | приблизно 49,5 х 84,5 х 52 см (ШхВХГ) |
| Морозильна камера | 1 Дверне відділення |
| Зверху похолодило | 25-литовий морозильник з верхнього боку |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Стекло |
| Шум на робочому місці | 41 дБ макс. |
| Свіже і кришталеве | Лоток Crisper с 0 °C |
| Система керування | механічний регулятор всередині |
| Температура заморожування | до -18 °C |
| Температура охолодження | от 0 до 10 °C |
| Хладагент | R600a |
| Холодна камера | 2 Дверних відсіки для пляшок, банок і яєць |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 210 кВтч/а |
- Ціна: Ціну уточнюйте











