
Морозильна камера Laika 60 л 60 літрів 3 ящики Температура: від -18 до 0 °C Синій (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10036172
Відправка з 09 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Морозильник Laika 60 л 60 літрів 3 ящики Температура: від -18 до 0 °C Комфорт і ностальгія: екстравагантний морозильник Klarstein Laika з морозильним відділенням, відзначеним 4 зірками, пропонує найінноваційніші технології в сучасному ретродизайні. Компактний формат, об'єм 60 літрів, він пропонує вдосталь місця для заморожених продуктів у сім'ї середнього розміру. Три практичні шухляди забезпечують лад і дають змогу заморозити продукти на довгий час. Особливий вид глибокого заморожування: морозильна камера Laika від Klarstein випромінює на кухні веселий шарм 50-х років завдяки своєму ретродизайну! PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3 Висувна скриня | знімальний і легко миється |
| 3 Отсека | 2 великі і 1 маленькі решітчасті кошики з передніми передніми панелями |
| 4-Зоряна морозильна камера | в веселому ретро-глядляді |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Дверний упор | Справа |
| Довжина кабеля | приблизно 120 см |
| Їмкість 60 літрів | багато місця для зберігання |
| Клас енергоефективності | F |
| Компактний зовні, великий всередині | Ідеально підходить для домашніх господарств середнього розміру |
| Об'єм корпусу | 60 Литрів |
| Шум на робочому місці | 41 дБ макс. |
| Розміри (без / з дверною ручкою) | приблизно 47 х 91 х 48 / 52,5 см (ШхВХГ) |
| Розміри Вставка більші | приблизно 28 х 17 х 27 см (ШХВХГ) |
| Розміри Вставка невеличкі | приблизно 28 х 17 х 12 см (ШХХХГ) |
| Розміри інтер’єру | приблизно 31,5 х 64 х 33 см (ШХВХГ) |
| Температура | от -18 до 0 °C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| оптимальна температура навколишнього середовища | 16 - 38 °C |
| от -18 °C до 0 °C | П'ятистунчастий термостат |
- Ціна: Ціну уточнюйте








