
PopLife охолоджувач для напоїв холодильник 70 літрів 0-10 °C ретро-дизайн LED чорний (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10035178
Відправка з 09 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Холодильник-холодильник для напоїв PopLife 70 літрів 0-10 °C Ретро-дизайн LED Свіжооохолодні ласощі особливо смачні завдяки стильному холодильнику для напоїв Klarstein PopLife в стилі ретро п'ятидесятих! У стильному холодильнику PopLife в його 70-літровому інтер'єрі завжди напоготові охолоджений сюрприз. На трьох регульованих сітчастих полицях достатньо місця для їжі та напоїв. Температуру можна встановити в діапазоні від 0 до 10 °C за допомогою механічного перемикача всередині. Світильник зверху та двері з подвійним склінням забезпечують необхідний огляд. Практичний, елегантний і привертає увагу всюди: ретрохолодильник PopLife від Klarstein.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 22,5 кг кг |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Вишуканий | через передні двері з подвійним остеклеєм |
| Дверний упор | правий (сміяний) |
| Довжина кабеля | приблизно 110 см |
| Емкість (літр) | сімдесят |
| Клас енергоефективності | F |
| Кількість відсіків на полицях | три |
| Мера | приблизно 44 х 69 x 48 см (ШхВхГ) |
| Багато місця | на 3 ґратчастих підлогах |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Колоникова ґратка |
| Охолоджений агент | R600a |
| Заощадження енергії | 100 кВтч/год |
| Привабливий у квартирі | з круглим дизайном 50-х років |
| Простий | 70 літрів |
| Шум на робочому місці | 39 дБ |
| Розміри інтер’єру | приблизно 34 х 59 х 37 см (ШХВХГ) |
| Система керування | механічний регулятор |
| Температурний діапазон | от 0 до 10 °C |
| Добре освітлений | з горішньою світлодіодною лампою |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
- Ціна: Ціну уточнюйте










