
Холодильник Svalbard 83 76 літрів плюс морозильна камера 7 літрів 2 полиці Чорний (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10035971
Відправка з 09 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Холодильник Spitzbergen 83 76 літрів плюс морозильна камера 7 літрів 2 полиці Klarstein Spitzbergen 83 — це не просто холодильник, на його передній поверхні можна робити написи відповідними маркерами, як на білій дошці, і знову прати. Він пропонує багато місця для списків покупок, нотаток або навіть любовних повідомлень. Його просторий холодильник об'ємом 76 літрів і морозильна камера зверху об'ємом 7 літрів забезпечать достатньо місця для ваших продуктів. 2 полиці, 2 дверні відсіки та відділення для овочів забезпечують лад. Ви можете встановити температуру індивідуально за допомогою 5-ступеневого поворотного регулятора. Просторий та індивідуальний: холодильник Klarstein Spitsbergen 83.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 2 Полики | гнучке використання |
| Вага | близько 21,5 кг кг |
| Включення | 83 Літра |
| Внутрішні розміри холодильної камери | приблизно 37 х 60 х 32 см (ШХХХГ) |
| Габаритні розміри | приблизно 45 х 83 х 41 см (ШхВхГ) |
| Дверний упор | правий (сміяний) |
| Довжина кабеля | приблизно 130 см |
| Зона охолодження | 76 Литрів |
| Індивідуальний | Передні двері з занотованою поверхнею |
| Крижана | верхня 7-литрова морозильна камера з піддоном для крапель |
| Матеріал корпусу | Пластмасса |
| Матеріал полок | Скло з пластиковою захисною кроною |
| Багато місця | Об’єм холодильника 76 літрів |
| Морозильна камера | 7 Литров |
| Охолоджена рідина | R600a |
| Потребування | 105 кВтч/год |
| Потребується потужність | 60 Вт |
| Шум на робочому місці | 41 дБ |
| Розмір лотка для льоду | приблизно 37 х 10 х 21,5 см (ШХВХГ) |
| Розміри овочного лотка | приблизно 37 х 18 х 13 см (ШХХХГ) |
| Система керування | 5-тупінчастий регулятор |
| Встановлення | Вільний |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| оптимальна температура навколишнього середовища | 16 - 38 °C |
- Ціна: Ціну уточнюйте








