
Безшумний холодильник Cool 30 л Arctic-Fox Охолодження 23 дБ (А) Чорний (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10033055
Відправка з 09 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Холодильник Silent Cool 30 л Arctic-Fox Охолодження 23 дБ (А) Нічого не чути? Не дивно, що мініхолодильник Klarstein Silent Cool майже безшумний. Ледь чутно, він робить свою роботу, поки охолоджує закуски та напої у своєму 30-літровому салоні. Компактний і тихий, він є ідеальним компаньйоном для охолодження в умовах обмеженого простору: у готельних номерах, альтанках, офісах, дитячих або молодіжних кімнатах або безпосередньо в кімнаті для вечірок удома. Безшумний експерт з охолодження: мініхолодильник Silent Cool від Klarstein забезпечує напої та закуски освіжною температурою майже безшумно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 11 кілограмів кг |
| Включення | 30 Литров |
| Поле зору | Внутрішнє освітлення і регулятор температури від 4,5 до 15 °C |
| Компактні розміри | компактний міні-хольник для самотніх, готельних номерів, офісів або садових будинків |
| Мера | приблизно 42 х 49,5 х 39,5 см (ШхВХ) |
| Організований | зі знімальним відсіком для полиці |
| Охолодження | термоелектричний |
| Потребується потужність | 125 кВтч/а |
| Майже безшумно | Супер безшумне термоелектричне охолодження всього 23 дБ |
| Простий | Умкість 30 літрів |
| Шум на робочому місці | 23 дБ(А) |
| Електропостачання | 220-240 У~ / 50-60 Гц |
| Виділена зона охолодження | 4,5 - 15 °C |
- Ціна: Ціну уточнюйте









