
Мініхолодильник із секретом, 2 рівні, 17 літрів. 26 дБ термоелектричний чорний (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10035730
Відправка з 10 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Мініхолодильник із секретом, 2 рівні, 17 літрів. 26 дБ термоелектричний холодний освіжний напій прямо в номері. Для всіх, хто любить прохолодні напої та закуски, у Klarstein є правильний помічник із секретним мініхолодильником. Компактний розмір із 17-літровим охолоджувальним простором на двох рівнях забезпечує прохолоду в межах легкої досяжності в гуртожитку, кімнаті для гостей або садовому сараї. А з рівнем робочого шуму всього 26 дБ він такий тихий, що не створює незручностей у спальнях або готельних номерах. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 17 Литров | з 2 рівнями охолодження для напоїв або закусок |
| 3 Охолодження | Охолодження до 4,5-15 °C |
| Вага | 7,3 кг кг |
| Всього 26 дБ | приємний тихий робочий шум |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Дверний упор | Справа |
| Довжина кабеля | приблизно 200 см |
| Зони охолодження | один |
| Кількість дверних відсіків | один |
| Количество отсеков | один |
| Коштовне охолодження | Зручний міні-холодольник для гостевих кімнат або гуртожитків |
| Вставляння | Метал |
| Міцність | 17 Литров |
| Один дверний відсік | Практичне охолодження для маленьких пляшок або банок |
| Потребується потужність | 50 Вт |
| Шум на робочому місці | 26 дБ |
| Розміри (внутрі) | приблизно 31 х 24 x 24,5 см (ШХВХГ) |
| Розміри (зображати) | приблизно 38,5 х 33,5 х 41,5 см (ШхВхГ) |
| Система керування | ручний (неступальний регулятор з маркуванням) |
| Температура | від 4,5 до 15 °C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
| доступ до | Чорний, білий або сріблястий |
- Ціна: Ціну уточнюйте








