
Brooklyn 42 Холодильник Пластикова Вставка Скляна Двері Білий Інтер'єр 42 Ltr ⁇ Чорно-білий (Німеччина,
- Під замовлення
- Код: 10033821
Відправка з 09 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поточувати наявність і ціну на сьогодні!
Холодильник Brooklyn 42 пластикова вставка скляні дверцята білий інтер'єр Прохолодні напої в розкішному сховищі: мінібар Klarstein Brooklyn 42 доводить спиртні напої та напої до ідеальної температури для пиття і, завдяки своїм компактним розмірам ідеально підходить для невеликих домашніх господарств, кімнат для вечірок, офісів або садових будиночків! Компактний холодильник Klarstein Brooklyn 42 вирізняється особливою екологічністю: його термоелектрична система охолодження працює дуже економно та майже безшумно, що робить його ідеальним для використання в гуртожитках, готельних кімнатах або гостьових кімнатах. Енергоефективність і вигода для кожної невеликої родини: мінібар Klarstein Brooklyn 42. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична система розморажування | Брак освіти льоду |
| Безшумний | SilentCool потужністю 23 дБ |
| Вага | приблизно 12 кілограмів кг |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Емкість (літр) | 40два |
| Клас енергоефективності | F |
| Кількість відсіків на полицях | два |
| Компактний пакунок | компактний міні-бар |
| Мера | приблизно 40 х 53,5 х 48 см (ШХВХГ) |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Пластмасса |
| Потребується потужність | 65 Вт |
| Шум на робочому місці | 23 дБ макс. |
| Розміри інтер’єру | приблизно 30 х 43,5 х 31 см (ШХВХГ) |
| Рельси для відсіків для полок | 10 з відстанню 2 см кожен |
| Вільний від льоду | вбудована система автоматичного розморажування |
| Система керування | Термостат |
| Температура | от 12 до 18 °C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 95 кВтч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 16 до 32 °C |
- Ціна: Ціну уточнюйте








