
Beersafe 4XL холодильник 124 літри 4 полиці панорамні скляні двері з неіржавкої сталі 124 літри
- Під замовлення
- Код: 10031929
Відправка з 10 квітня 2026Ціну уточнюйте
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Холодильник Bersafe 4XL 124 літри 4 полиці панорамні скляні двері з неіржавкої сталі Добре охолоджений освіжає краще: Klarstein Beersafe 4XL — це компактний холодильник для напоїв місткістю 124 літри. На чотирьох хромованих металевих решітчастих полицях достатньо місця для їжі та напоїв. Панорамні скляні двері з подвійною ізоляцією не пропускають холод усередину та не пропускають жару. Передня панель із матової неіржавкої сталі добре контрастує з чорним інтер'єром. Додатковою перевагою є світлодіодне внутрішнє освітлення, яке надає Beersafe 4XL завершальний штрих. Температуру охолодження зручно задавати за допомогою сенсорної панелі з цифровим дисплеєм. Холодильник Klarstein Beersafe 4XL охолоджує напої до освіжної температури. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 4 Полики | гнучке використання |
| Вага | приблизно 32 кг кг |
| Внутрішні розміри | приблизно 41 х 74,5 х 46 см (ШХВХГ) |
| Вишуканий | Передня частина і ручка з нержавіючої сталі |
| Дверний упор | Справа |
| Зона охолодження | від 0 до 10 градусівC з кроком 1 градусівC |
| Зрелище | чорний інтер’єр |
| Клас енергоефективності | G |
| Кульмінаційний пункт | Світлодіодне внутрішнє освітлення |
| Матеріал вставлення решітки | хромований метал |
| Матеріал для дверей | Скло і нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластмасса |
| Мера | приблизно 48 x 85 x 60 см (ШхВхГ) |
| Об'єм корпусу | 124 Литра |
| Охолоджена рідина | R600a |
| Прозорий | Гарний холодильник для напоїв з панорамною скляними дверима з подвійним ізоляцією |
| Шум на робочому місці | до 42 дБ макс. |
| Встановлення | окремий або вбудований |
| Чудо простору | з об'ємом 124 літри |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50/60 Гц |
| оптимальна температура навколишнього середовища | 10 - 38 °C |
- Ціна: Ціну уточнюйте








