
Snoopy Eco мініхолодильник з морозильною камерою 41 літр 39 дБ Чорний (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10032856
від 13 416 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поточувати наявність і ціну на сьогодні!
Мініхолодильник Snoopy Eco з морозильною камерою 41 літр 39 дБ Snoopy Eco від Klarstein — це витончений і невеликий мініхолодильник, об'єм якого становить 41 літр і пропонує місце для багатьох освіжних напоїв і закусок. Завдяки своїм компактним розмірам мінібар можна розмістити будь-де. Завдяки корпусу у формі куба він вписується в будь-які умови, а завдяки простому дизайну на нього приємно дивитися. Компактний зовні, просторий всередині: мініхолодильник Snoopy Eco від Klarstein. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потребується потужність | 84 кВт-ч/год |
| Електропостачання | 200-240 В ~ 50 Гц |
| Внутрішні розміри | приблизно 36 х 41 х 35 см (ШХХХГ) |
| Габаритні розміри | приблизно 44 хв 51 x 47 см (ШхВхГ) |
| Шум на робочому місці | 39 дБ макс. |
| Система керування | задний термостат |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 16 до 38 °C |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Емкість морозильної камери (літр) | чотири |
| Зони охолодження | один |
| Емкість холодильного відсіку (літр) | сорокодин |
| Хладагент | R600a |
| Кількість ґратчастої підлоги | один |
| Матеріал решітчастої підлоги | Пластмасса |
- Ціна: від 13 416 ₴/од.








