
Мінібар Klarstein Happy Hour 40 л 5-15 °C 23 дБ Світлодіодна підсвітка 40 л <unk> Білий (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10035245
Відправка з 09 квітня 2026від 18 866 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Мінібар Klarstein Happy Hour 40 л 5-15 °C 23 дБ Світлодіодне підсвічування Мініхолодильник Klarstein Happy Hour компактний і майже не чути, тому що система охолодження відповідає останньому слову техніки. Він легко вміщує напої або закуски та нагріває їх до приємної освіжної температури. Його просторий салон спокійно поглинає все. Мінібар Klarstein Happy Hour може легко виконувати охолоджувальну функцію там, де часто бракує місця: у готельних номерах, альтанках, дитячих або молодіжних кімнатах або безпосередньо в кімнаті для вечірок удома. Бажану температуру охолодження від 5 до 15 °C можна вибрати за допомогою поворотного перемикача на задній панелі. Експерт із безшумного охолодження: холодильник для напоїв Klarstein Happy Hour пропонує напої та закуски за освіжної температури з низьким рівнем шуму під час роботи. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| Поле зору | автоматичне світлодіодне внутрішнє освітлення |
| Довжина кабеля | 190 см |
| Температура | от 5 до 15 °C |
| Шум на робочому місці | 23 дБ макс. |
| Система керування | Повзунок температури на задній панелі |
| Емкість (літр) | сорок |
| річне споживання енергії | 193 ктч/а |
| Розміри (внутрі) | приблизно 30 х 43,5 х 31 см (ШХВХГ) |
| Розміри (зображати) | приблизно 40 х 53,5 х 48 см (ШХВХГ) |
| Клас енергоефективності | G |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 16 до 32 °C |
| Дверний упор | правий (сміяний) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Компактний пакунок | компактний холодильник для напоїв для невеликих приміщень |
| Кількість відсіків на полицях | два |
| Чудеса чутні | Міні-бар з системою охолодження стиснення 23 дБ |
| Зони охолодження | один |
| Хладагент | R600a |
| Впорядкований | гнучкі позиціонування полиці |
| 40 Литрів | багато місця для напоїв і закусок |
| от 5 до 15 °C | температура охолодження |
- Ціна: від 18 866 ₴/од.










