
Vinovilla 17 Вбудований двозонний винний холодильник Duo 53 л 17 пляшок 3-колірні скляні двері чорного
- Під замовлення
- Код: 10034154
Відправка з 09 квітня 2026від 46 119 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Vinovilla 17 Вбудований двозонний винний холодильник Duo 53 л 17 пляшок Триколірні скляні дверцята Елегантний дизайн і барвиста презентація: двозонний винний холодильник KlarsteinVinovilla 17 Built-In Duo завдяки своєму тонкому дизайну поміщається практично в будь-який простір! Ви можете контролювати температуру двох його зон окремо, що дає змогу одночасно охолоджувати та зберігати червоні та білі вина. Але шампанське, ігристе вина, ігристе вино або інші делікатні вина також оптимально зберігаються в винному холодильнику впродовж тривалого часу. На додаток до найкращих умов зберігання й охолодження, він пропонує вашій винній колекції екстравагантну сцену: пляшки чудово представлені за склом — з червоною, синьою або білою підсвіткою. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 15 кілограмів кг |
| Внутрішнє освітлення | червоний, синій або білий |
| Внутрішні розміри верхня зона охолодження | приблизно 21,5 х 27 х 43 см (ШХВХГ) |
| Внутрішні розміри нижньої зони охолодження | приблизно 21,5 х 34 х 43 см (ШХВХГ) |
| Вбудований пристрій | так, також можна використовувати відокремлені |
| Грібне використання | окремо стоїть і для вбудовування або основи |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Діапазон температур верхня зона | от 5 до 12 °C |
| Діапазон температур нижніх зон | от 12 до 20 °C |
| Довжина шнура живлення | приблизно 200 см |
| Намкість (обличчя) | сімнадцять |
| Емкість (літр) | п’ п’ятдесяттри |
| Зони охолодження | два |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Кількість відсіків на полицях | чотири |
| Моноширинні розміри (мінімум) | 30,5 х 82,5 х 61 см (ШхВхГ) |
| Об’єктивний | Вставляє 17 винних пляшок |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Буковене дерево |
| Потребується потужність | 90 Вт |
| Преміальне зберігання | 4 Гнізда з букового дерева |
| Шум на робочому місці | 43 дБ макс. |
| Розміри (без ручки) | приблизно 29,5 х 82 х 57,5 см (ШхВхГ) |
| Розміри (з ручкою) | приблизно 29,5 х 82 х 60 см (ШХВХГ) |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| річне споживання енергії | 137,97 кВтч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 16 до 38 °C |
- Ціна: від 46 119 ₴/од.











