
Винний холодильник Barossa 54 Uno 155 л 54 пляшки зі скляними дверцятами Touch LED 148 л (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10032925
Відправка з 09 квітня 2026від 63 728 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Barossa 54 Uno 155 л 54 пляшки Скляні дверцята Touch LED Для любові до вина: винний холодильник Klarstein Barossa 54 Uno забезпечує найкращу насолоду вином. Він доводить вишукані вина до ідеальної температури для пиття, і ви навіть можете попередньо охолодити в ньому келихи. Сенсорна панель керування з РК-дисплеєм робить керування дуже зручним, а пляшки надійно зберігаються на висувних дерев'яних полицях. Зберігання в прохолоді та блискуча презентація: запаси вина у винному холодильнику Klarstein Barossa 54 Uno! PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 46 кілограмів кг |
| Внутрішні розміри | приблизно 40,5 х 112 х 35 см (ШХВХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина кабеля | приблизно 170 см |
| Намкість (обличчя) | п'ятдесятчотири |
| Емкість (літр) | 10- бітове |
| Зони охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Кількість відсіків на полицях | вісім |
| Мера | приблизно 48 х 128 х 46 см (ШХВХГ) |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Потребується потужність | 100 вт |
| Шум на робочому місці | 36 дБ макс. |
| Розкішний | Винний холодильник з показом презентації |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 5 до 18 °C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 148 ктч/а |
| от 5 до 18 °C | точно регуляції температури |
- Ціна: від 63 728 ₴/од.









