
Винний холодильник Vinamour 29 Duo 2 зони 80 л/29 пляшок 5-22 °C touch 29 пляшок ⁇ 2 зони охолодження
- Під замовлення
- Код: 10033083
Відправка з 09 квітня 2026від 41 926 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Vinamour 29 Duo 2 зони 80 л/29 пляшок 5-22 °C Touch Винний холодильник Klarstein Vinamour 29 Duo забезпечує найкращу насолоду від вина. Завдяки двом окремим зонам охолодження він одночасно надає червоним і білим винам потрібну температуру для пиття. Він створює розкішну атмосферу та по-особливому представляє вишукані вина — біле освітлення робить елегантний акцент на збережених винах, а через панорамні скляні двері ви можете добре бачити все довкола. Для любові до вина: винний холодильник Klarstein Vinamour 29 Duo пропонує стильне місце для зберігання й ідеальне охолодження для вина, ігристих вин та інших напоїв. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 5 Дерев’яних відсіків | Гнучка пам' ять |
| 80-Литровий інтер'єр | до 29 пляшок вина |
| Загартований, мабуть, | Дві окремі зони охолодження |
| Вага | приблизно 28 кілограмів кг |
| Внутрішні розміри верхній відсік | приблизно 41 х 34 х 33 см (ШХВХГ) |
| Внутрішні розміри нижнього відсіку | приблизно 41 х 38 х 33 см (ШхВхГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина кабеля | близько 140 см |
| Намкість (обличчя) | двадцятьдев' ять |
| Емкість (літр) | вісімдесят |
| Зони охолодження | два |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Козирек | Скляні двері не проникають для ультрафіолетового світла |
| Кількість відсіків на полицях | п' ять |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Шум на робочому місці | 41 дБ макс. |
| Розміри (без дверної ручки) | приблизно 48 х 87 х 43 см (ШхВхГ) |
| Розміри (з дверною ручкою) | приблизно 48 х 87 x 47 см (ШхВхГ) |
| Світлодіодне світло | Замкнене біле освітлення |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 5 до 22 °C |
| Хладагент | R600a |
| Екологічний чистий | Заощаджене споживання |
| Елегантна презентація | Розкішний винний холодильник |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 138 кВтч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 10 до 38 °C |
| от 5 до 22 °C | Добре охолоджена температура |
- Ціна: від 41 926 ₴/од.










