
Шираз 28 Uno винний холодильник 74 л 28Fl сенсорна панель керування 5-18 °C 74 літри / 28 пляшок ⁇ Чорний
- Під замовлення
- Код: 10035029
Відправка з 09 квітня 2026від 28 510 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Shiraz 28 Uno 74 л 28fl сенсорна панель керування 5-18 °C Для любові до вина: винний холодильник Klarstein Shiraz 28 Uno забезпечує найкращу насолоду вина, забезпечуючи правильну температуру пиття для вишуканих вин. Він сяє своїм компактним дизайном і вміло представляє вино, особливо завдяки переднім дверцятам із безпечного скла. Ви можете ідеально уявити 28 пляшок вина та створити атмосферну атмосферу завдяки внутрішньому освітленню. Для шанувальників і поціновувачів: винний холодильник Shiraz 28 Uno від Klarstein пропонує стильне місце для зберігання вина, ігристих вин та інших напоїв. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1 Температурна зона | регулюється від 5 до 18 °C |
| 6 Відсіків для полок | Метал з підшипниковими валами |
| 74 Літра | для 28 пляшок вина |
| Вага | близько 23 кг кг |
| Внутрішні розміри | приблизно 34 х 72 х 33 см (ШХВХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина шнура живлення | приблизно 170 см |
| Намкість (обличчя) | двадцятьвісім |
| Емкість (літр) | Сімсотчетири |
| Зони охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Інтуїтивний | Керування за допомогою панелі датчиків |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість відсіків на полицях | шість |
| Мера | приблизно 43 х 84 х 45 см (ШХВХГ) |
| Озаріте | Внутрішнє світлодіодічне освітлення з можливістю включення |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Метал з підшипниковими валами |
| Потребується потужність | 145 кВт/ч |
| Шум на робочому місці | 39 дБ макс. |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 5 до 18 °C |
| Хладагент | R600a |
| Чиста насолода від вина | окремий винний холодильник |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 16 до 32 °C |
- Ціна: від 28 510 ₴/од.











