
Винний холодильник Vinamour 54 Duo 2 зони 148 літрів 54 пляшки сенсорний дисплей 54 пляшки ⁇ 2 зони
- Під замовлення
- Код: 10030714
Відправка з 09 квітня 2026від 62 890 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Vinamour 54 Duo 2 зони 148 літрів 54 пляшки Сенсорний дисплей Для любові до вина: винний холодильник Klarstein Vinamour 54 Duo забезпечує найкращу насолоду вином, одночасно забезпечуючи червоним і білим винам правильну температуру пиття. Скляні передні двері з рамою з неіржавкої сталі забезпечують майстерну презентацію винних скарбів, а внутрішнє освітлення, що перемикається, також створює сцену для пляшок, що зберігаються. Це робить винний холодильник стильною прикрасою не тільки вдома, а й у барах і ресторанах. PDF-керок користувача
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Основні | |
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потребується потужність | 100 вт |
| ЖК-дисплей | з індикатором внутрішньої температури |
| Мера | приблизно 48 х 128 х 46 см (ШХВХГ) |
| Електропостачання | Змінний струм 220-240 В, 50 Гц |
| Довжина кабеля | приблизно 170 см |
| Температура | Від 5 до 18 °C (обелі зони) |
| Шум на робочому місці | 42 дБ макс. |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Емкість (літр) | стосороквосім |
| річне споживання енергії | 147 ктч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 10 до 32 °C |
| Дверний упор | Справа |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Кількість відсіків на полицях | вісім |
| Внутрішні розміри верхній відсік | приблизно 40,5 х 48 см (ШХВХГ) |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Зони охолодження | два |
| Хладагент | R600a |
| Внутрішні розміри нижнього відсіку | приблизно 40,5 х 35 см (ШхВХГ) |
| 8 Відсіків для полок | Виготовлений з дерева, з'єднаний |
| Емкість (обличчя 0,75 л) | п'ятдесятчотири |
- Ціна: від 62 890 ₴/од.









