
Винний холодильник Vinsider 24 Built-In Uno вбудована 1 зона 24 пляшки чорний (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10034852
Відправка з 09 квітня 2026від 54 504 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Vinsider 24 Вбудований винний холодильник Uno Вбудований пристрій 1 зона 24 пляшки Насолода зі стилем: винний холодильник Vinsider 24 Вбудований Uno від Klarstein не тільки гарантує оптимальне зберігання вашого вина для найкращого задоволення від пиття, але й збагачує його оточення з благородною зовнішністю. В окремій зоні охолодження Vinsider 24 Built-In Uno можна зберігати до 24 пляшок по 0,75 літра кожна, і вони завжди легко доступні завдяки розумним дверцятам зверху вниз, що відчиняються зверху вниз. Вбудований винний холодильник Klarstein Vinsider 24 Uno забезпечує насолоду від вина найвищого класу! PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 23 кг кг |
| Внутрішні розміри | около 47 х 36,5 х 32 см ШхВхГ) |
| Вбудований пристрій | Да |
| Дверний упор | нижче, не можна помінятися |
| Намкість (обличчя) | двадцятьчотири |
| Емкість (літр) | п'ятдесятодин |
| Зони охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Клас енергоефективності | G |
| Козирек | Скляні двері не проникають для ультрафіолетового світла |
| Кількість відсіків на полицях | три |
| Розміри Монтани | 56,4 х 45 х 55 см (ШХВХГ) |
| Вишукана пам' ять | 3 Відсіка з букового дерева |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Буковене дерево |
| Шум на робочому місці | 42 дБ макс. |
| Розмір дверей | приблизно 59,5 х 45 см (ШХВ) |
| Розміри (вкл. Ручка) | приблизно 55,5 х 44 х 59,5 см (ШхВХГ) |
| Розмір підшипника | 44,5 х 31,5 см (ШХТ) |
| Згори до низу | розумна передні двері для кращого доступу |
| Сенсорне керування і світлодіодний дисплей | Інтуїтивне зрозуміле керування |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 5 до 20 °C |
| Хладагент | R600a |
| Щедрий | Вмонтований винний холодильник на 24 пляшки вина |
| Елегантний дизайн | панорамні двері з подвійним остеклеєм |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| річне споживання енергії | 115 ктч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 16 до 32 °C |
| от 5 до 20 °C | Точне охолодження з вентилятором |
- Ціна: від 54 504 ₴/од.











