
Винний холодильник Reserva 12 Uno 12 пляшок 31 літр із неіржавкої сталі (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10035859
Відправка з 09 квітня 2026від 18 447 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Reserva 12 Uno 12 пляшок 31 літр із неіржавкої сталі Винна шафа Klarstein Reserva 12 Uno вміщує до 12 пляшок задоволення в зоні охолодження об'ємом 31 літр. Чотири рівні зберігання з трьома висувними дерев'яними полицями та перемикне внутрішнє світлодіодне освітлення забезпечують стильну презентацію. За допомогою сенсорної панелі керування та РК-дисплея на зовнішньому боці дверцят можна індивідуально та зручно встановити температуру в діапазоні від 11 до 18 °C. Практичний, елегантний холодильник Reserva 12 Uno від Klarstein, що привертає увагу всюди: винний холодильник Reserva 12 Uno.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 13 кг кг |
| Внутрішні розміри | 26 х 36 х 31 см (ШхВГ) |
| Поле зору | Світлодіодне внутрішнє освітлення |
| Гнучка пам' ять | на чотирьох рівнях з трьома зніманими дерев’яними підлогами |
| Дверний упор | Справа |
| Довжина кабеля | приблизно 200 см |
| Намкість (обличчя) | дванадцять |
| Емкість (літр) | тридцятьодин |
| Зона охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість відсіків на полицях | три |
| Кількість підшипників | чотири |
| Мера | приблизно 35 х 48 см (ШХВХГ) |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Охолоджувач насолоди | Об'єм 31 літр для 12 пляшок вина |
| Охолоджений агент | R600a |
| Заощадження енергії | 128,85 кВтч/год |
| Потребується потужність | 70 Вт |
| Приманка для очей | Гідний винний холодильник з панорамною скляними дверима |
| Проста | Керування датчиками з цифровим ЖК-дисплеєм |
| Шум на робочому місці | 26 дБ |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 11 до 18 °C |
| Тихий шепіт | з робочим шумом всього 26 дБ |
| Добре охолоджений | Температура, що регулюється від 11 до 18 °C |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
- Ціна: від 18 447 ₴/од.










