
Ultimo 16 Uno Винна шафа 42 л із сенсорною панеллю керування 16 пляшок 5-18 °C Чорна (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10035777
Відправка з 09 квітня 2026від 25 155 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Ultimo 16 Uno 42 л із сенсорною панеллю керування 16 пляшок 5-18 °C Для друзів гарного смаку: винний холодильник Klarstein Ultimo 16 Uno доводить ваші улюблені вина до ідеальної температури для пиття. Він вражає не тільки простим керуванням за допомогою сенсорного дисплея, чотирма рівнями зберігання і стильними панорамними скляними дверцятами. Завдяки простому й елегантному дизайну та перемикному світлодіодному внутрішньому освітленню він вміло підкреслить ваш винний запас. Винний холодильник Ultimo 16 Uno від Klarstein — це стильне місце для зберігання вина, ігристих вин та інших напоїв. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 16,5 кг кг |
| Внутрішні розміри | приблизно 34 х 35 х 31 см (ШХВХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Гнучка пам' ять | 3 знімальних дерев’яних відсіків |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина шнура живлення | приблизно 180 см |
| Емкість (обличчя 0,75 літра) | шістнадцять |
| Емкість (літр) | 40два |
| Захищений від світла | Панорамні скляні двері з захистом від ультрафіолетового ультрафіолетового проміння |
| Зони охолодження | один |
| Ідеально охолоджений у будь-який час | 42 Літра корисного контенту для спонтанного задоволення вином |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість відсіків на полицях | три |
| Мера | близько 43 х 56 х 45 см (ШХХХГ) |
| Осветите | Внутрішнє світлодіодічне освітлення з можливістю включення |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Метал |
| Потребується потужність | 131 Вт |
| Шум на робочому місці | 41 дБ макс. |
| Сенсорний дисплей | Корисне керування ззовні |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Стиль | Двері з рамою з нержавіючої сталі чорного кольору |
| Температура | от 5 до 18°C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 140 кВтч/а |
| от 5 до 18 °C | Точне охолодження |
- Ціна: від 25 155 ₴/од.










